Výprodej! Obrázek Zobrazit větší

Teide

G94380/30

Designové stropní svítidlo zlato-bílé, LED 22,5W, 1800lumen

Více informací

Na objednání

2 960 Kč

-1 269 Kč

4 229 Kč

Na seznam přání

Parametry

Napájení: ~230V/50Hz
Třída zařízení: II.
Způsob připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Max. příkon: 1x 22,5W
LED součástí: Ano - integrovaný
Charakteristika zdroje: 22,5W / 3000K / 1800lm
Třída energetické účinnosti: A
Rozměry (Š x V x H): průměr 420 x 100mm
Záruka: 5 let

Více informací

Doporučujeme!
Moderní design, prvotřídní kvalita, špičková technologie!
ZÁRUKA 5 LET!

Designově originální stropní přisazený lustr TEIDE se bez pochyby stane nepřehlédnutelným funkčním doplňkěm Vašeho obývacího pokoje, ložnice, chodby či pokoje pro hosty.
LED svítidlu dominují oblé křivky v nadčasové bílé barvě originálně doplněné zlatým detailem. Svým tvarem svítidlo připomíná 2 na sobě postavené oblé talíře a je vyrobeno z moderních materiálů kombinujících kov a akrylové sklo, které dokonale rozptyluje světelný tok integrovaného LED zdroje uvnitř a zároveň přispívá k jedinečnému designu svítidla TEIDE.

Součástí svítidla jsou integrované LED zdroje s vysokou světelnou účinností v barvě teplá bílá. Světelný tok je u svítidla TEIDE šířen zespod z menšího talíře a zároveň v prostoru mezi talíři, čímž dochází k podsvícení většího talíře a atraktivnímu světelnému efektu. Ten je umocněn zlatavými tóny, které lustru dodají vřelý nádech.

Díky své vysoké světelné účinnosti 1800lumen můžeme lustr TEIDE doporučit jako plnohodnotné centrální osvětlení kdekoliv v interiéru, ideálně pro středně velké místnosti.
Svítidlo TEIDE v moderním provedení nadchne všechny milovníky moderních technologíí a jednoduchého originálního designu.
Celkový příkon svítidla je pouhých 22,5W, světelná účinnost 1800 lumen!
Technologie LED se vyznačuje extrémně dlouhou životností a nízkou spotřebou energie. Představuje tak skutečnou revoluci v osvětlení!


Materiál - provedení:
kov - bílý, odstín zlata,
akrylový difuzor bílé barvy

Související zboží