Výprodej! Obrázek Zobrazit větší

Silence

93558/05

Moderní designové závěsné Vintage svítidlo, bílý kov, textilie

Více informací

Na objednání

2 437 Kč

-2 437 Kč

4 873 Kč

Na seznam přání

Parametry

Napájení: ~230V/50Hz
Třída zařízení: I.
Způsob připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Patice světelného zdroje: E27/A60
Max. příkon: 1x 40W
Zdroj součástí: Ne
Vhodné pro zdroje en. třídy: A++, A+, A, B, C, D, E
Rozměry (Š x V x H): průměr 400 x 1240mm
Záruka: 5 let

Více informací

Doporučujeme!
Moderní design a prvotřídní kvalita!
ZÁRUKA 5 LET!

Originální designové závěsné svítidlo SILENCE spojuje moderní trendy v osvětlení s nadčasovou krásou přírodních materiálů. Svítidlo v atraktivním stylu VINTAGE, který je reprezentován tradičními tvary a materiály v moderním pojetí jistě přiláká pohledy každé vaší navštevy, která Vám jej bude jednoduše závidět.
Originální provedení a výrazný design svítidla SILENCE přispějí k jedinečnosti Vašeho interiéru, jemuž dodá neotřelý vzhled a atmosféru.
Svítidlo je vyrobeno z kovu v provedení v nadčasové bílé barvě, uvnitř kuželu je doplěno originálním textilním difuzorem, který přispívá k dokonalému rozptylu světelného toku a zároveň ukrývá žárovku.
Svítidlo SILENCE svým provedením a použitými materiály respektuje aktuální trendy v interiérovém designu, kdy se ke slovu opět dostávají přírodní materiály a neutrální barvy s hlavní představitelkou "bílou".

Svítidlo SILENCE je osazeno klasickou paticí E27 (velký závit), díky čemuž máte široké možnosti použití světelných zdrojů.
Doporučujeme použít světelné zdroje s nízkou výhřevností (energeticky úsporné nebo zdroje s LED technologií) z naší nabídky.


Materiál - provedení:
kov - bílá,
textlilie - bílá

Související zboží