Nástěnné svítidlo SLALOM

86110/05

Nástěnné polohovatelné bodové světlo Brilliant, 1x E14, bílé sklo, lak bílý + chrom

Více informací

3 ks

Skladem

675 Kč

Na seznam přání

Parametry

Napájení: ~230V/50Hz
Třída zařízení: I.
Způsob připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Patice světelného zdroje: E14/D45
Max. příkon: 1x 25W
Zdroj součástí: Ne
Vhodné pro zdroje en. třídy: A++, A+, A, B, C, D, E
Hmotnost: 0,30 kg
Rozměry (Š x V x H): 108 x 150 x 218mm
Záruka: 2 roky

Více informací

Moderní design a prvotřídní kvalita!
ZÁRUKA 5 LET!


Moderní série interiérového osvětlení SLALOM německého výrobce Brilliant vyniká svým kvalitním zpracováním a originálním designem, který si jednoduše zamilujete! Celé sérii SLALOM dominují klasické kulaté tvary v atraktivním provedení.
Tělo svítidla je vyrobené z kovu v nadčasové bílé barvě a je doplněno o lesklé chromové detaily a stylový černo-bílý textilní kabel. Stínidlo v klasickém kónickém tvaru je vyrobeno z bílého opálového skla.
Reflektor svítidla je polohovatelný díky kovovému kloubu. Lze jej tak libovolně natáčet nahoru a dolů nebo okolo své osy a světelný tok tak nasměrovat přesně tam, kam potřebujete.
Série osvětlení SLALOM je představitelem moderního čistého designu, který respektuje aktuální trendy v osvětlení, kdy svítidlo jakoby splývá se svým okolím. Zároveň však představuje plně funkční doplněk v interiéru.


Svítidlo je osazeno paticí E14 (klasický malý závit), můžeme jej doporučit jako doplňkové osvětlení v interiéru. Svítidlo je vhodné pro všechny světelné zdroje s paticí E14 z naší nabídky, pro absolutní dokonalost vašeho nového osvětlení doporučujeme  použít FILAMENT zdroje (LED zdroje ve velmi teplém dostínu), které se stanou dokonalou "třešinkou" na tomto svítidle.Materiál:
kov - bílá, lesklý chrom,
sklo - bílé,
černo-bílý textilní kabel

Související zboží

Ke stažení