CHANE designové stropní svítidlo

72831/16

Stropní tyčové světlo Brilliant ve stylu VINTAGE, 4x G9, polohovatelné, celokovové - nikl + zlatá

Více informací

Na objednání

1 689 Kč

-422 Kč

2 111 Kč

Na seznam přání

Parametry

Napájení: ~230V/50Hz
Třída zařízení: I.
Způsob připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Patice světelného zdroje: G9/QT14
Max. příkon: 4x 40W
Zdroj součástí: Ne
Vhodné pro zdroje en. třídy: A++ - E
Rozměry (Š x V x H): 650 x 210 x 110mm
Hmotnost: 0,80 kg
Záruka: 2 roky

Více informací

Originální stropní svítidlo CHANE v atraktivním provedení ve stylu VINTAGE si jednoduše zamilujete. Moderní design v kombinaci s použitím klasických materiálů a barev předurčuje sérii osvětlení CHANE jako dokonalý doplňek v interiéru.

Originální design svítidel CHANE čerpá z klasického pojetí osvětlení v moderním zpracování. Klasický kulatý tvar stínidel je tvořen perforovanými kovovými baňkami, skrz které proniká světelný tok žárovek uvnitř. Celé svítidlo je vyrobeno z niklu, baňky v teplém zlatavém odstínu, který mu dodá luxusní nádech. Svítidla CHANE tak korespondují s nejnovějšími trendy v interiérovém designu, kdy se ke slovu opět dostávájí teplé barevné odstíny včetně všech odstínů zlata. Baňky lze libovolně polohovat všemi směry díky kovovým kloubům.

Stropní dekorativní svítidlo CHANE je osazeno paticemi G9 (zdroje nejsou součástí balení). Pro dokonalost Vašeho nového osvětlení doporučujeme použít LED světelné zdroje FILAMENT z naší nabídky (moderní LED zdroje s vláknem v teplé barvě), které dodají svítidlu ten správný šmrnc a originální vzhled.Materiál - provedení:
kov - matná zlatá,
polohovatelné baňky všemi směry

Související zboží

Ke stažení