JESPER stojací čtecí rameno

99029/86

Industriální stojanová lampa Brilliant, polohovatelný reflektor GU10, ČERNÁ

Více informací

Na objednání

2 308 Kč

-315 Kč

2 623 Kč

Na seznam přání

Parametry

Napájení: ~230V/50Hz
Třída zařízení: II.
Způsob připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Patice světelného zdroje: GU10
Max. příkon: 1x 20W
Zdroj součástí: Ne
Vhodné pro zdroje en. třídy: A++, A+, A, B, C, D, E
Hmotnost: 5,43 kg
Rozměry (Š x V x H): 200 x 1460 x 470mm
Záruka: 2 roky

Více informací

Funkční stojací lampa JESPER v atraktivním industriálním stylu se stane nepřehlédnutelným prvkem v moderním, rustikálním či industriálně zařízeném interiéru. Svítidlo je vyrobeno z kovu v atraktivní hrubé povrchové úpravě v černé barvě. Stojanové svítidlo v jednoduchém funkcionalistickém designu skvěle rozzáří každý tmavý kout v interiéru. Je ideální volbou pro doplňkové osvětlení např. při čtení vedle sedačky, pracovního stolu i postele. Reflektor lampy lze polohovat nahoru a dolů i okolo své osy díky kovovým kloubům a utahovacím šroubům. Stínidlo tak lze natočit do polohy přesně dle Vašeho požadavku.

Designové čtecí rameno JESPER je osazena klasickou paticí GU10 a je tak vhodná pro všechny světelné zdroje s touto paticí z naší nabídky.

Řada industriálních svítidel německého výrobce Brilliant nabízí vysokou kvalitu zpracování a originální designové zpracování, především pak netradiční povrchové úpravy. Svítidla v industriálním stylu jsou dobře kombinovatelná s přírodními materiály jako je dřevo, kámen, beton či kůže.
Svítidlo zaručeně poslouží i jako doplňkové osvětlení pro komerční prostory jako jsou kavárny, restaurace či hotelové haly a pokoje.Materiál - provedení:
kov - černá,
nožní spínač

Související zboží

Ke stažení