Stojací lampa NANNA jasanové dřevo

EU1040BK

Designová stojací lampa Searchlight 1 x E27, tmavé jasanové dřevo, černý kov

Více informací

Na objednání

6 870 Kč

Na seznam přání

Parametry

Napájení: ~230V/50Hz
Třída zařízení: II.
Způsob připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí přes vidlici do sítě
Patice světelného zdroje: E27/A60
Max. příkon: 1x 40W
Zdroj součástí: Ne
Vhodné pro zdroje en. třídy: A++, A+, A, B, C, D, E
Hmotnost: 4,80 kg
Rozměry (Š x V x H): 1600 x 800mm (stínidlo 220x220mm)
Záruka: 2 roky

Více informací

Designéři stojanové lampy NANNA se při návrhu tohoto originálního svítidla inspirovali v jednoduchém severském stylu. Lampa je vyrobena z přírodních materiálů, kdy kombinuje tmavé jasanové dřevo a kovové prvky ve stále atraktivní matné černé barvě.
Moderní dekorativní svítidlo zaujme svým štíhlým lehce prohnutým obloukovým tvarem, který vytvoří dokonalou dominantu ve vašem obývacím pokoji, ložnici či jiné společenské místnosti.Stínidlo lampy je vyrobeno z kovu v povrchové úpravě v atraktivní matné černé barvě a lze jej libovolně nastavit do polohy, která vám nejvíce vyhovuje. Ostatní kovové prvky jsou rovněž v provedení matná černá.
Stojací lampa NANNA je nejen designově originálním, ale i plně funkčním svítidlem, které poslouží nejen pro doplňkové osvětlení v interiéru, ale i jako praktická čtecí lampa nad obývací sedačkou.


Svítidlo je osazeno klasickou paticí E127(velký závit), a je dodáváno bez zdroje.
Lampa je vhodná pro světelné zdroje všech typů a energetických tříd s paticí E27 z naší nabídky. Pro dokonalost vašeho nového osvětlení doporučujeme použít FILAMENT LED zdroje - moderní LED zdroje s vláknem v teplém odstínu.Materiál - provedení:
kov - matná černá
dřevo - tmavý jasan,
vypínač

Související zboží