Gracian

98940/18

Designová stolní VINTAGE lampa, broušená mosaz

Více informací

Na objednání

1 147 Kč

Na seznam přání

Parametry

Napájení: ~230V/50Hz
Třída zařízení: II.
Způsob připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí přes vidlici do sítě
Patice světelného zdroje: E27/A60
Max. příkon: 1x 60W
Zdroj součástí: Ne
Vhodné pro zdroje en. třídy: A++, A+, A, B, C, D, E
Rozměry (Š x V x H): průměr 230 x 280mm
Záruka: 2 roky

Více informací

Moderní interiérová svítidlo GRACIAN jsou představitelem originálního stylu VINTAGE, který je reprezentován tradičními tvary a materiály v moderním pojetí.
Zjednodušeně by se VINTAGE dal popsat také jako něco mězi modernou a retrem, které dokonale občerství každý interiér.

Stolní lampa GRACIAN v sobě spojuje právě tyto dva prvky,  používá tradiční materiály v novém neotřelém zpracování, a stává se tak představitelem originálního interiérového designu.
Svítidlo je vyrobeno z kovu v teplém odstínu satinované mosazi s originálním jemným děrováním. Respektuje tak aktuální trendy v interiérovém designu, kdy se ke slovu opět dostávají přírodní materiály a teplé barvy, jako je právě mosaz. Skrz jemné děrování svítidla GRACIAN prochází světelný tok žárovky a dotváří tak unikátní vzhled svítidla.

Dekorativní stolní lampa GRACIAN je osazena klasickou paticí E27 (velký závit), díky čemuž máte široké možnosti použití světelných zdrojů.
Pro dokonalost Vašeho nového osvětlení doporučujeme použít LED světelné zdroje FILAMENT (moderní LED zdroje s vláknem v teplé barvě), které dodají svítidlu ten správný šmrnc a originální vzhled.Materiál - provedení:
kov - broušená mosaz,
šňůrový vypínač

Související zboží