Výprodej! Obrázek Zobrazit větší

Hardwood

G94478/35

Moderní stropní svítidlo LED 15W, dubové dřevo, sklo

Více informací

Na objednání

4 544 Kč

-1 136 Kč

5 681 Kč

Na seznam přání

Parametry

Napájení: ~230V/50Hz
Třída zařízení: I.
Způsob připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Max. příkon: 1x 15W
Charakteristika zdroje: 15W / 3000K / 2100lm
LED součástí: Ano - integrovaný
Třída energetické účinnosti: A+
Rozměry (Š x V x H): 400 x 400 x 64mm
Náhradní skla v nabídce: Ano
Náhradní díly v nabídce: Ano
Záruka: 2 roky

Více informací

Designová série interiérového osvětlení HARDWOOD dokonale ctí svůj název, je vyrobena z tvrdého dubového dřeva. Toto svítidlo zaujme svým zcela novým atraktivním provedením, kterému vévodí přírodní materiály a moderní kvadratické tvary. 
Montura svítidla je vyrobena z masivního dubového dřeva v atraktivním čtvercovém tvaru, dřevo doplňuje krycí sklo v čirém a pískovaném provedení. Tato originální kombinace 2 přírodních materiálů dokonale vystihuje aktuální trendy v interiérovém designu, kdy se ke slovu opět dostávají přírodní materiály a teplé odstíny barev.


Stropní svítidla HARDWOOD jsou osazena výkonnými LED světelnými zdroji v barvě teplá bílá, energetické třídy A+. Světelná účinnost 2100 lumen odpovídá cca 150W běžné žárovky.

Se svítidly HARDWOOD získáte skutečně výkonné a designově originální osvětlení pro Váš domov. Svítidla HARDWOOD představují moderní, vysoce funkční a maximálně úsporné řešení osvětlení kdekoli v interiéru. Díky svému originálnímu zpracování se stanou nepřehlédnutelným doplňkem moderního i klasicky zařízeného interiéru.


Materiál:
masivní dřevo dub,
sklo - čiré a pískované

Související zboží