Relax

61180/53

Designový stropní lustr bronzový + opálové sklo, 2x E27

Více informací

Na objednání

6 194 Kč

Na seznam přání

Parametry

Napájení: ~230V/50Hz
Třída zařízení: I.
Způsob připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Patice světelného zdroje: E27/A60
Max. příkon: 2x 60W
Zdroj součástí: Ne
Vhodné pro zdroje en. třídy: A++, A+, A, B, C, D, E
Rozměry (Š x V x H): průměr 500 x 260mm
Náhradní skla v nabídce: Ano
Záruka: 5 let

Více informací

Doporučujeme!
Moderní desing a prvotřídní kvalita!
ZÁRUKA 5 LET!


Série interiérového osvětlení německého výrobce Brilliant s názvem RELAX zaujme svým zdánlivě tradičním provedením v netradiční kombinaci materiálů.
U řady svítidel RELAX zákazníky navíc potěší i velmi příznivá cena a vysoká světelná účinnost, kterou svítidla mohou poskytnout.


Stínidlo přisazeného lustru RELAX je tvořeno dvěmi samostatnými tělesy. Vnější tvoří oblá konstrukce sestávající z jemných drátků v atraktivní bronzové barvě a vnitřní těleso, které je vyrobeno z nestárnoucího opálového skla. Tyto dva zdánlivě odlišné materiály vzájemně tvoří dokonalou kompozici a zcela unikátní design svítidel RELAX, který si zamilujete na první pohled.
Vnitřní skleněné stínidlo v matné bílé barvě přispívá k dokonalému a rovnoměrnému rozptylu světelného toku, bronzová barva vnějšího stínidla reprezentuje aktuální trendy, kdy se ke slovu opět dostávají přírodní materiály v teplých odstínech.
Kovové prvky svítidla jsou v provedení lesklý chrom.Díky 2ks klasických patic  E27 (velký závit) umožňí toto svítidlo použití světelných zdrojů  přesně dle Vašeho požadavku a potřeby.
Lustr RELAX tak poskytne skutečně kvalitní prostorové osvětlení v interiéru a dotvoří tak dokonalý prostor pro vaši relaxaci.

Stropní přisazený lustr RELAX ve vysoce moderním a luxusně vzhlížejícím provedení se stane nepřehlédnutelným a opravdu funkčním doplňkem moderního i klasicky zařízeného interiéru.
Série osvětlení RELAX patří do vyšší kategorie svítidel s názvem LIVING, pro které je synonymem vysoká kvalita použitých materiálů a zpracování, díky kterému na ně výrobce poskytuje nadstandardně dlouhou záruku!Materiál - provedení:
kov - lesklý chrom,
měděný drát,
sklo - bílé opálové matné

Související zboží