Monty

90221/35

Moderní stropní svítidlo E27, dubové dřevo, bílá textilie,

Více informací

Na objednání

1 703 Kč

Na seznam přání

Parametry

Napájení: ~230V/50Hz
Třída zařízení: II.
Způsob připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Patice světelného zdroje: E27/A60
Max. příkon: 1x 40W
Zdroj součástí: Ne
Vhodné pro zdroje en. třídy: A++, A+, A, B, C, D, E
Rozměry (Š x V x H): 132 x 132 x 200mm
Záruka: 5 let

Více informací

Doporučujeme!
Špičková kvalita a moderní design.
ZÁRUKA 5 let!


Designová série interiérového osvětlení MONTY zaujme svým zcela novým atraktivním provedením, kterému vévodí přírodní materiály a moderní kvadratické tvary. Montura svítidla je vyrobena z masivního dubového dřeva v atraktivním hranatém tvaru, dřevo je doplněno bílým textilním stínidlem ve stejných tvarových liniích.Tato originální kombinace 2 přírodních materiálů dokonale vystihuje aktuální trendy v interiérovém designu, kdy se ke slovu opět dostávají přírodní materiály a sněhově bílé čisté odstíny barev.


Série osvětlení MONTY je osazena paticemi E27 (= klasický velký závit), díky které máte široké možnosti volby světelného zdroje dle Vaší potřeby a požadavku.
Svítidlo je vhodné pro všechny světelné zdroje s paticí E27 z naší nabídky.


Se svítidly MONTY získáte skutečně výkonné osvětlení pro Váš domov, které se stane opravdu funkčním a nepřehlédnutelným doplňkem moderního i klasicky zařízeného interiéru.
Svítidla MONTY patří do vyšší řady svítidel s názvem LIVING, pro které je synonymem vysoká kvalita použitých materiálů a zpracování. Díky tomu na ně poskytujeme nadstandardně dlouhou 5t-ti letou záruku!


Materiál:
masivní dřevo dub,
bílé textilní stínidlo

Související zboží