Výprodej! Obrázek Zobrazit větší

Sky

32072/15

Dvojitý designový závěsný lustr chromové sklo, 2x E27

Více informací

Na objednání

4 941 Kč

-4 941 Kč

9 883 Kč

Na seznam přání

Parametry

Napájení: ~230V/50Hz
Třída zařízení: II.
Způsob připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Patice světelného zdroje: E27/A60
Max. příkon: 1x 60W
Zdroj součástí: Ne
Vhodné pro zdroje en. třídy: A++, A+, A, B, C, D, E
Rozměry (Š x V x H): 350 x 350 x 1100mm
Záruka: 2 roky

Více informací

Doporučujeme!
Moderní design a prvotřídní kvalita ručně zpracovného skla!
ZÁRUKA 5 LET!


Moderní stopní závěsné svítidlo SKY v originálním provedení se dvěmi stínidly z ručně zpracovaného ska a kovových prvků v lesklém chromu zazáří v každém interiéru.
Svítidla designové řady SKY vynikají především nadstandardní kvalitou zpracování a originalním designem, který v místnosti jednoduše nepřehlédnete.
Svítidla SKY se stanou jedinečnou ozdobou Vaší domácnosti, která Vám bude dělat radost po dlouhá léta a Vaše návštěvy ji budou bezesporu obdivovat.


Skleněná stínidla jsou vyrobena ze zrcadlového skla v barvě chromu a jsou dekorována jemnými nepochromovanými kapičkami, skrz které proniká světelný tok žárovek uvnitř. Po rozsvícení vytvářejí svítidla SKY díky zrcadlovému sklu a žárovkám, které pronikají skrz drobné skulinky originální světelné efekty v interiéru.

Stínidla jsou volně zavěšena na ocelových lankách, jejichž celkovou závěsnou výšku lze upravit dle požadavku.
Další nespornou výhodou dvojitého lustru SKY je možnost umístění stínidel zcela variabilně, nejen do výšky, ale i do stran, dle potřeby. Ocelová lanka lze fixovat nezávisle na přívodu elektřiny 230V, díky čemuž máte široké možnosti umístění skleněných stínidel přesně tam, kam potřebujete.
Toto svítidlo tak jednoduše a elegantně vyřeší častý problém mnoha domácností, kdy přívod elektřiny není přesně v místě, kde bychom jej potřebovali...


Svítidlo je osazeno klasickou paticí E27 (velký závit), díky čemuž máte široké možnosti použití světelných zdrojů.
Pro dokonalost Vašeho nového osvětlení doporučujeme použít LED světelné zdroje FILAMENT (moderní LED zdroje s vláknem v teplé barvě), které dodají lustru SKY ten správný šmrnc a originální vřelý vzhled.


Svítidla produktové řady SKY jsou dostupná ve více provedeních, kombinujte je v interiéru navzájem!Materiál - provedení: 
zrcadlové sklo v barvě chromu,
kovové prvky - povrchová úprava lesklý chrom 

Související zboží