Nevo

HL 6-1587

Moderní designové závěsné LED svítidlo 55W, 3500 lumen

Více informací

obvykle 1 - 2 týdny!

21 490 Kč

Na seznam přání

Parametry

Napájení: ~230V/50Hz
Třída zařízení: I.
Způsob připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Max. příkon: 1x 55W
LED součástí: Ano - integrovaný
Charakteristika zdroje: 55W / 3000K /3500lm
Třída energetické účinnosti: A+
Rozměry (Š x V x H): 600x 600+315x315 x 1400mm
Záruka: 2 roky

Více informací

Moderní závěsné svítido NEVO se stane dokonalým funkčním doplňkem Vašeho interiéru a potěší všechny příznivce moderních technologií.
Svítidlo NEVO je představitelem moderního designu, který respektuje aktuální trendy v osvětlení a představuje plně funkční a originální doplněk Vašeho interiéru.

Svítidlo OTIS je vyrobeno z moderních materiálů umožňujicích aplikaci nejnovější LED technologie. Uvnitř 2 světelných částí, které jsou vyrobeny z mléčného akrylového skla v kombinaci s kovem, jsou skryty výkonné integrované LED diody, které vytvářejí kvalitní prostorové osvětlení v interiéru.
Světelná část svítidla je tvořena 2mi samostatnými čtverci, které jsou volně zavěšeny na ocelových lankách. Větší z nich má rozměry 60x60cm, menší 31,5x31,5cm.


Designové LED svítidlo NEVO je vhodné pro osvětlení kdekoliv v interiéru, díky svému vysokému světelnému výkonu poskytne kvalitní plnohodnotné osvětlení i ve velkých místnostech.
Doporučit jej můžeme rovněž pro osvětlení veřejných a komerčních prostor, jako jsou kavárny, restaurace, obchody, hotelové haly či foyer, v interiéru vždy zaujmou.


Součástí svítidla jsou výkonné integrované LED diody v barvě LED teplá bílá, s příkonem pouhých 55W a světelnou účinností 3500 lumen (odpovídá cca 250W běžné žárovky)!
Technologie LED se vyznačuje extrémně dlouhou životností a nízkou spotřebou energie. Představuje tak skutečnou revoluci v osvětlení!Materiál - provedení: 
kov v barvě titanové (stříbrná),
akrylové sklo - bílé