Výprodej! Obrázek (2) Zobrazit větší

Status

60873/05

Designové závěsné svítidlo E27, lesklé bílé, průměr 31cm

Více informací

Na objednání

2 415 Kč

-1 610 Kč

4 025 Kč

Na seznam přání

Parametry

Napájení: ~230V/50Hz
Třída zařízení: II.
Způsob připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Patice světelného zdroje: E27/A60
Max. příkon: 1x 60W
Zdroj součástí: Ne
Vhodné pro zdroje en. třídy: A++, A+, A, B, C, D, E
Rozměry (Š x V x H): průměr 310 x 1500mm
Záruka: 5 let

Více informací

Doporučujeme!
Moderní design a prvotřídní kvalita!
ZÁRUKA 5 LET!

Série designového osvětlení STATUS německého výrobce Brilliant vyniká nad běžnou produkcí svým kvalitním zpracováním a originálním designem, který si zamilujete na první pohled!
Svítidlu jednoznačně dominují klasické kulaté tvary. Tělo svítidla je tvořeno kovovými pláty v nadčasové bílé barvě v kulatém, mírně prohnutém provedení.
Spodní část svítidla je ukončena akrylovým rozptylovým sklem bílé barvy, které je dokonalým nosičem světelného toku a zároveň ukrývá nevzhledné žárovky.

Skrz otvory mezi jednotlivými kulatými pláty prochází světelný tok, který proudí všemi směry. Vytváří tak originální vzhed svítidel řady STATUS a zároveň i jedinečné světelné efekty na stropě a okolních stěnách, které jsou umocněny provedením v lesklé bílé barvě.
Série osvětlení STATUS je představitelem moderního designu, který respektuje aktuální trendy v osvětlení, kdy svítidlo jakoby splývá se stropem a působí co nejméně nápadně. Zároveň však představuje plně funkční doplněk v interiéru.

Jednoduché závěsné svítidlo STATUS doporučujeme instalovat ve více kusech (2-3) vedle sebe, ideálně nad jídelní stůl či jako osvětlení konferenčního stolku.
Svítidlo je osazeno paticí E27 (klasický velký závit) a je vhodné pro energeticky úsporné žárovky, zdroje s technologií LED, případně halogenové žárovky z naší nabídky.

Materiál:
kov - prášková barva bílá lesklá,
difuzor - akrylové sklo v mléčné barvě

Související zboží