Status

60877/05

Designové závěsné svítidlo 6x E27, lesklá bílá, průměr 50cm

Více informací

Na objednání

5 796 Kč

-644 Kč

6 440 Kč

Na seznam přání

Parametry

Napájení: ~230V/50Hz
Třída zařízení: II.
Způsob připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Patice světelného zdroje: E27/A60
Max. příkon: 6x 40W
Zdroj součástí: Ne
Vhodné pro zdroje en. třídy: A++, A+, A, B, C, D, E
Rozměry (Š x V x H): průměr 500 x 1500mm
Záruka: 5 let

Více informací

Doporučujeme!
Moderní design a prvotřídní kvalita!
ZÁRUKA 5 LET!

Série designového osvětlení STATUS německého výrobce Brilliant vyniká nad běžnou produkcí svým kvalitním zpracováním a originálním designem, který si zamilujete na první pohled!
Svítidlu jednoznačně dominují klasické kulaté tvary. Tělo svítidla je tvořeno kovovými pláty v nadčasové bílé barvě v kulatém, mírně prohnutém provedení.
Spodní část svítidla je ukončena akrylovým rozptylovým sklem bílé barvy, které je dokonalým nosičem světelného toku a zároveň ukrývá nevzhledné žárovky.

Skrz otvory mezi jednotlivými kulatými pláty prochází světelný tok, který proudí všemi směry. Vytváří tak originální vzhed svítidel řady STATUS a zároveň i jedinečné světelné efekty na stropě a okolních stěnách, které jsou umocněny provedením v lesklé bílé barvě.
Série osvětlení STATUS je představitelem moderního designu, který respektuje aktuální trendy v osvětlení, kdy svítidlo jakoby splývá se stropem a působí co nejméně nápadně. Zároveň však představuje plně funkční doplněk v interiéru.

Svítidlo je osazeno 6-ti paticemi E27 (klasický velký závit), díky čemuž můžeme dosáhnoout skutečně kvalitního a intenzivního osvětlení v místnosti (v závislosti na vybraném světelném zdroji) a můžeme jej tak soporučit pro osvětlení i velkých místností!
Svítidlo je vhodné pro energeticky úsporné žárovky, zdroje s technologií LED, případně halogenové žárovky z naší nabídky.
V případě volby halogenových zdrojů je toto svítidlo možné stmívat pomocí pokojové regulace.
Doporučujeme dodržet max. příkon světelných zdrojů dle specifikace svítidla.

Materiál:
kov - prášková barva bílá lesklá,
difuzor - akrylové sklo v mléčné barvě

Související zboží