Designové závěsné svítidlo POLYGON bílé

31970/35

Kubistický moderní lustr Brilliant, E27, bílá textilie, dubové dřevo

Více informací

Na objednání

3 309 Kč

-368 Kč

3 677 Kč

Na seznam přání

Parametry

Napájení: ~230V/50Hz
Třída zařízení: II.
Způsob připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Patice světelného zdroje: E27/A60
Max. příkon: 1x 60W
Zdroj součástí: Ne
Vhodné pro zdroje en. třídy: A++, A+, A, B, C, D, E
Rozměry (Š x V x H): průměr 425 x 840mm
Záruka: 2 roky

Více informací

Originální závěsný lustr POLYGON v luxusním provedení z přírodních materiálů se stane nepřehlédnutelným designovým prvkem vašeho interiéru. Svítidlo zaručeně poslouží i pro osvětlení komerčních prostor jako jsou kavárny, restaurace či hotelové haly a pokoje.
Závěsné svítidlo POLYGON zaujme svým extravagantním tvarem, jehož nejvýraznějším prvkem je široké šestihranné bílé textilní stínidlo o průměru 43 cm s výraznými prolisy v kubistickém stylu.
Ostatní prvky na svítidle jsou rovněž vyrobeny z přírodních materiálů, detaily z masivního dubového dřeva a originální textilní kabel dodají svítidlu nepřehlédnutelný punc originality.


Designové závěsné světlo POLYGON je osazeno klasickou paticí E27, která nabízí široké možnosti volby světelného zdroje s vysokou světelnou účinností a přispívá tak k její vysoké funkčnosti.
Svítidlo je vhodné pro všechny typy světelných zdrojů s paticí E27 z naší nabídky.
Pro dokonalost Vašeho nového osvětlení doporučujeme použít FILAMENT LED zdroj, tedy retro LED zdroj s vláknem v teplém odstínu, nebo stmívatelné žárovky EASYDIM,  které budou pro svítidlo POLYGON třešinkou na pomyslném dortu.Materiál - provedení:
masivní dubové dřevo,
bílá textilie

Související zboží