Storm

93652/70

Designové industriální závěsné svítidlo, betonově šedé, sklo

Více informací

Na objednání

2 116 Kč

Na seznam přání

Parametry

Napájení: ~230V/50Hz
Třída zařízení: I.
Způsob připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Patice světelného zdroje: E27/A60
Max. příkon: 1x 60W
Zdroj součástí: Ne
Vhodné pro zdroje en. třídy: A++, A+, A, B, C, D, E
Rozměry (Š x V x H): průměr 205 x 1220mm
Záruka: 2 roky

Více informací

Stylové závěsné svítidlo STORM zaujme svým specifickým tvarem a provedením připomínajícím lampy ze starých továren a garáží.
Závěsné svítidlo v industriálním stylu STORM vyniká také svým specifickým barevným zpracováním, kdy tělo svítidla imituje originální barvu CONCRETE GREY, tedy betonově šedou barvu v hrubém provedení. Originální design svítidla doplní kovová mřížka, která chrání čiré sklo a kovový řetěz, jehož závěsnou délku lze upravit dle požadavku.

Svítidla německého výrobce Brilliant v industriálním stylu jsou ideální volbou pro vyjádření Vašeho osobitého stylu v interiéru. Tato svítidla zaujmou svým originálním zpracováním a kvalitou použitých materiálů. Závěsná industriální svítidla jsou dostupná v různých tvarových variantách.
Ať už si vyberete kteroukoli z nich, vždy se stanou nepřehlédnutelnou funkční dominantou v interiéru, kterému dodají punc originality.

Svítidlo STORM můžeme doporučit do industriálního, rustikálního, funkčního i moderně zařízeného interiéru. Je velmi dobře kombinovatelné s přírodními materiály jako je dřevo, kámen, beton či kůže.
Svítidlo je také ideální volbou pro komerční prostory jako jsou kavárny, restaurace, obchody či vstupní haly.

Svítidlo STORM je dodáváno bez žárovek a je vhodné pro všechny typy světelných zdrojů s paticí E27 z naší nabídky.
Pro dokonalost Vašeho nového osvětlení doporučujeme použít LED světelné zdroje FILAMENT (moderní LED zdroje s vláknem v teplé barvě), které dodají svítidlu ten správný šmrnc a originální vzhled.


Materiál - provedení:
kov - povrchová úprava v betonově šedé barvě,
čiré sklo,
řetěz

Související zboží