Závěsné svítidlo CHARO REZ

93753/60

industriální světlo Brilliant s mřížkou, 1x E27, IMITACE RZI + přírodní dřevo, řetěz

Více informací

Na objednání

4 918 Kč

Na seznam přání

Parametry

Napájení: ~230V/50Hz
Třída zařízení: I.
Způsob připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Patice světelného zdroje: E27/A60
Max. příkon: 1x 60W
Zdroj součástí: Ne
Vhodné pro zdroje en. třídy: A++, A+, A, B, C, D, E
Rozměry (Š x V x H): průměr 480 x 1440mm
Hmotnost: 3,49 kg
Záruka: 2 roky

Více informací

Závěsné svítidlo CHARO představuje industriální styl v nepřehlédnutelném designu s kouskem přírody ve vašem interiéru. Jedinečná kombinace přírodních materiálů dodává svítidlu atraktivní vzhled a originalitu.
Kovové části jsou vyrobeny v barevném odstínu imitující rez  = hrubá nástřiková barva v odstínech hnědé. Stínidlo je doplěno masivním dřevěným detailem, který tvoří spojnici mezi kovovým stínedlem a závěsným řetězem. Použity jsou kvalitní pevné materiály, které svítidlu dodají masivní vzhled. Závěsnou délku řetězu lze zkrátit.

Série osvětlení CHARO německého výrobce Brilliant je dokonalou volbou pro vyjádření Vašeho osobitého stylu v interiéru. Můžeme je doporučit do industriálního, rustikálního i moderně zařízeného interiéru. CHARO je dobře kombinovatelné s přírodními materiály jako je dřevo, kámen, beton či kůže.
Svítidlo je rovněž ideální volbou pro komerční prostory jako jsou kavárny, restaurace, hotely či obchody.


Toto designové svítidlo je dodáváno bez žárovek a je vhodné pro všechny typy světelných zdrojů s paticí E27 z naší nabídky. Světlo je stmívatelné za použití externího (pokojového) stmívače a vhodných stmívatelných žárovek.Materiál - provedení:
kov - hrubá rezavá,
detail z tvrdého dřeva,
řetěz

Související zboží