KIMBALL závěsný lustr RATAN

93774/20

Stylové závěsné svítidlo Brilliant, kulaté proplétané stínidlo z přírodního ratanu, pálená ocel

Více informací

obvykle 1 - 2 týdny!

3 348 Kč

-372 Kč

3 720 Kč

Na seznam přání

Parametry

Napájení: ~230V/50Hz
Třída zařízení: I.
Způsob připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Patice světelného zdroje: E27/A60
Max. příkon: 1x 60W
Zdroj součástí: Ne
Vhodné pro zdroje en. třídy: A++, A+, A, B, C, D, E
Hmotnost: 1,35 kg
Rozměry (Š x V x H): průměr 340 x 1580mm
Záruka: 2 roky

Více informací

Originální závěsné svítidlo KIMBALL v atraktivním provedení z přírodních materiálů ve vašem interiéru jednoduše nepřehlédnete.
Stylový stropní závěsný lustr, kterému dominují oblé tvary, je vyroben Z kovu v originálním barevném odstínu pálené oceli. Stínidlo světla je vyrobeno z ratanu v přírodní barvě, který se proplítá v klasický kónický tvar. Skrz ratanové stínidlo proniká světelný tok žárovky uvnitř a vytváří tak na stěnách originální světelné efekty.  Stínidlo je zavěšeno na řetězu rovněž v barvě páleNé oceli, jehož závěsnou výšku lze upravit dle potřeby.
Závěsné světlo KIMBALL koresponduje s nejnovějšími trendy v interiérovém designu, kdy se ke slovu opět dostávájí přírodní materiály a teplé odstíny barev.

Stropní závěsné svítidlo je osazeno paticí se závitem E27 (zdroj není součástí balení). Pro dokonalost Vašeho nového osvětlení doporučujeme použít LED světelné zdroje FILAMENT z naší nabídky (moderní LED zdroje s vláknem v teplé barvě), které dodají svítidlu ten správný šmrnc a originální vzhled.


Materiál - provedení:
kov - pálená ocel,
ratan v přírodním odstínu

Související zboží

Ke stažení