BARROW závěsné svítidlo

99133/05

Moderní industriáílní lustr Brilliant, světlé DŘEVO, lesklá bílá + černá

Více informací

Na objednání

3 841 Kč

Na seznam přání

Parametry

Napájení: ~230V/50Hz
Třída zařízení: I.
Způsob připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Patice světelného zdroje: E27/A60
Max. příkon: 1x 60W
Zdroj součástí: Ne
Vhodné pro zdroje en. třídy: A++, A+, A, B, C, D, E
Hmotnost: 3,15 kg
Rozměry (Š x V x H): průměr 420 x 1470mm
Záruka: 5 let

Více informací

Atraktivní závěsné svítidlo BARROW zaujme svým netradičním zpracování za použití tradičního tvaru i materiálů. Závěsný lustřík v moderním VENKOVSKÉM stylu ve vašem interiéru jednoduše nepřehlédnete.
Klasický tvar stínidla tvarově upomíná na svítidla s dob dávno minulých, staré časy připomíná i barevné provedení světla BARROW. Kovové stínidlo v lesklé bílé barvě originálně doplňuje černý lem a minimalistický design je korunován kusem přírodního světlého dřeva a černým závěsným řetězem, jehož délka lze přizpůsobit požadavkům.
Svítidlo BARROW je ideální volbou pro vyjádření Vašeho osobitého stylu v interiéru, doporučit jej můžeme do moderně zařízeného i stylového interiéru. Je ideální volbou pro komerční prostory jako jsou kavárny, restaurace i obchody. 


Řada svítidel v INDUSTRIÁLNÍM stylu výrobce Brilliant zaujme svým jedinečným zpracováním a kvalitou použitých materiálů. Závěsná industriální svítidla jsou dostupná v různých tvarových variantách.
Ať už si vyberete kteroukoli z nich, vždy se stanou nepřehlédnutelnou funkční dominantou v interiéru, kterému dodají nádech originality.


Svítidlo je dodáváno bez žárovek a je vhodné pro všechny typy světelných zdrojů s paticí E27 z naší nabídky.Materiál - provedení:
kov - lesklá bílá + černá,
přírodní dřevo

Související zboží

Ke stažení