Sleva! Obrázek (2) Zobrazit větší

Ship

59548/05

Originální designová stolní lampa 1x E27, bílá kulatá

Více informací

Na objednání

1 858 Kč

-206 Kč

2 064 Kč

Na seznam přání

Parametry

Napájení: ~230V/50Hz
Třída zařízení: II.
Způsob připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí přes vidlici do sítě
Patice světelného zdroje: E27
Max. příkon: 1x 40W
Zdroj součástí: Ne
Vhodné pro zdroje en. třídy: A++, A+, A, B, C, D, E
Rozměry (Š x V x H): průměr 240 x 460mm
Záruka: 5 let

Více informací

Doporučujeme!
Moderní design a prvotřídní kvalita!
ZÁRUKA 5 LET!


Série designového osvětlení SHIP německého výrobce Brilliant vyniká nad běžnou produkcí svým kvalitním zpracováním a originálním designem, který si Vás jednoduše získá!
Celé sérii osvětlení jednoznačně dominuje originální design a tvar provedení.
Tělo svítidla je vyrobeno z masivních kovových plátů v nadčasové bílé barvě v kulatém provedení. Horní část svítidla je ukončena akrylovým rozptylovým sklem bílé barvy, které je dokonalým nosičem světelného toku a zároveň ukrývá nevzhledné žárovky uvnitř.


Skrz otvory mezi jednotlivými pláty prochází světelný tok a dotváří tak unikátní vzhed svítidla. Díky tomu vytvářejí svítidla řady SHIP jedinečné světelné efekty na stropě a okolních stěnách, které jsou ještě umocněny dokonalou čistotou provedení v bílé barvě.
Série osvětlení SHIP je představitelem moderního designu, který respektuje aktuální trendy v osvětlení, kdy svítidlo jakoby splývá se stropem a působí co nejméně nápadně. Zároveň však představuje plně funkční a jedinečný doplněk vašeho interiéru.


Svítidlo je osazeno paticí E14 (klasický malý závit), můžeme jej doporučit jako doplňkové osvětlení v interiéru. Kombinujte jej navzájem s ostatními svítidly světelné řady SHIP.
Svítidlo je vhodné pro všechny světelné zdroje z naší nabídky (energeticky úsporné žárovky, zdroje s technologií LED, případně halogenové žárovky).
Doporučujeme dodržet max. příkon světelných zdrojů dle specifikace svítidla.


Materiál:
kov - prášková barva bílá,
difuzor - akrylové sklo v mléčné barvě

Související zboží