Designová LED stojací lampa DOUBLE

G55661/13

Moderní stmívatelné stojanové svítidlo Brilliant, satinovaný chrom, LED 25W, 2400Lm, čtecí rameno 5W, 450Lm, teplá bílá, 2x plynulá regulace

Více informací

6 ks

Skladem

4 223 Kč

-4 223 Kč

8 446 Kč

Na seznam přání

Parametry

Napájení: ~230V/50Hz
Třída zařízení: II.
Způsob připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Max. příkon: 1x 25W, 1x 5W
Charakteristika zdroje: 25W / 3000K / 2400lm
LED součástí: Ano - integrovaný
Třída energetické účinnosti: A+
Regulace součástí: Ano - plynulá 2x
Stmívatelné Ano
Hmotnost: 5,15 kg
Rozměry (Š x V x H): 400 x 1990 x 585mm
Záruka: 2 roky

Více informací

Moderní stojací lampa v atraktivním provedení nadchne milovníky designu a moderních technologií.
Horní světelný "talíř", tzv. Up-Light, je osazen výkonným LED zdrojem v barvě teplá bílá s příkonem pouhých 25W a světelnou účinností 2400 lumen (odpovídá cca 170W běžné žárovky).
Up-Light je možné polohovat směrem nahoru a dolů číky kovovýcm kloubům, který vám díky výkonným LED poskytne komfortní přímé či nepřímé osvětlení v místnosti.

Součástí lampy je i čtecí rameno, tzv. vedlejší zdroj světla, který je ideální např. při čtení. Čtecí rameno je rovněž polohovatlené díky "husímu krku  a je osazeno integrovaným LED zdrojem s příkonem pouhých 5W a světelnou účinností 450 lumen. Reflektor čtecího ramene můžete nastavit do polohy, která Vám nejvíce vyhovuje.
Použité LED diody ve svítidle jsou stmívatelné, stojací lampa je vybavena 2mi plynulými regulacemi, a to jak pro Up-Light, tak pro čtecí rameno. Světelný tok lampy tak můžete jednoduše regulovat dle aktuální potřeby či nálady.Stojanové lampy typu Up-Light jsou univerzálním svítidlem, které nalezne své uplatnění prakticky kdekoliv v interiéru. Je ideální volbou pro osvětlení v obývacím pokoji, ložnici, chodbě  či foyer. Díky svému nadčasovému modernímu designu můžeme toto svítidlo doporučit i pro osvětlení kancelářských, obchodních a reprezentativních prostor, kde zaručene utvoří nepřehlédnutenou dominantu.Materiál - provedení:
kov - satinovaný chrom,
bílý plast,
2x reostat (plynulá regulace),
polohovatelné čtecí rameno,
výklopný Up-Light

Ke stažení