Výprodej! Obrázek Zobrazit větší

Stojanová lampa LED SPARKLING Dimmer

G61555/15

Moderí stojací svítidlo Brilliant, LED 30W, 2200lumen, 3000K, A, nožní plynulá regulace, lesklý chrom, čirý plast

Více informací

Na objednání

3 769 Kč

-3 769 Kč

7 537 Kč

Na seznam přání

Parametry

Napájení: ~230V/50Hz
Třída zařízení: II.
Způsob připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí přes vidlici do sítě
Max. příkon: 30W
Charakteristika zdroje: 30W / 3000K / 2200lm
LED součástí: Ano - integrovaný
Třída energetické účinnosti: A
Regulace součástí: Ano - nožní plynulá
Stmívatelné Ano
Hmotnost: 2,47 kg
Rozměry (Š x V x H): 220 x 1550 x 150mm
Záruka: 2 roky

Více informací

Originální stojanová lampa SPARKLING v atraktivním provedení potěší milovníky moderních technologií a jednoduchého designu.
Svítidlo je vyrobeno v kombinaci chromového těla, moderního akrylového skla a dominují mu jemně prohnuté linie světelných ramen. Chromové části svítidla jsou ve vysokém lesku, čirý akryl vyniká svým zpracováním, kdy uvnitř jsou viditelné vzduchové bublinky. Ty po rozsvícení svítidla tvoří originální světelné dekorace, které dotvářejí celkový originální design světelné série osvětlení SPARKLING. Stojanová lampa je ideální volbou pro doplňkové osvětlení v interiéru, ať už v obývacím pokoji, v ložnici, či v kterékoli jiné místnosti v domě či bytě.


Součástí stojanové lampy SPARKLING jsou integrované výkonné LED diody v barvě teplá bílá s vysokou světelnou účinností, které poskytnou dokonalé prostorové osvětlení v interiéru. Díky LED technologii získáte maximální úsporu energie a kvalitní prostorové osvětlení!
Opravdovou přidanou hodnotu tvoří možnost stmívání LED svítidla díky reostatu, který je součástí svítidla. Reostat (plynulá regulace) je umístěna na kabelu, který leží na zemi a lze jej ovládat i nohou.Materiál - provedení:
lesklý chrom
čirý akryl s efektem bublin,
nožní plynulá regulace

Související zboží

Ke stažení