Výprodej! Obrázek Zobrazit větší

Oblouková LED lampa SPARKLING Touch Dimmer

G61558/15

Stojanové svítidlo Brilliant, LED 28W, 2050lumen, 3000K, A, lesklý chrom, čirý plast, třístupňová dotyková regulace

Více informací

Na objednání

6 679 Kč

-2 863 Kč

9 542 Kč

Na seznam přání

Parametry

Napájení: ~230V/50Hz
Třída zařízení: II.
Způsob připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí přes vidlici do sítě
Max. příkon: 28W
Charakteristika zdroje: 28W / 3000K / 2050lm
LED součástí: Ano - integrovaný
Třída energetické účinnosti: A
Regulace součástí: Ano - dotyková
Stmívatelné Ano
Rozměry (Š x V x H): 220 x 1750 x 800mm
Hmotnost: 5,65 kg
Záruka: 2 roky

Více informací

Oblouková stojanová lampa SPARKLING v atraktivním provedení potěší milovníky moderních technologií a jednoduchého designu.
Svítidlo je vyrobeno v kombinaci chromového těla, moderního akrylového skla a dominují mu jemně prohnuté linie světelných ramen. Chromové části svítidla jsou ve vysokém lesku, čirý akryl vyniká svým zpracováním, kdy uvnitř jsou viditelné vzduchové bublinky. Ty po rozsvícení svítidla tvoří originální světelné dekorace, které dotvářejí celkový originální design světelné série osvětlení SPARKLING. Stojanová lampa je ideální volbou pro doplňkové osvětlení v interiéru, ať už v obývacím pokoji, v ložnici, či v kterékoli jiné místnosti v domě či bytě.


Součástí stojanové lampy SPARKLING jsou integrované výkonné LED diody v barvě teplá bílá s vysokou světelnou účinností, které poskytnou dokonalé prostorové osvětlení v interiéru. Díky LED technologii získáte maximální úsporu energie a kvalitní prostorové osvětlení!
Opravdovou přidanou hodnotu tvoří možnost stmívání LED svítidla díky integrované třífázové regulaci, která je součástí svítidla. Regulaci ovládáte jednoduše na těle svítidla, a to dotykem na 3 výkonnostních úrovních. Materiál - provedení:
lesklý chrom
čirý akryl s efektem bublin,
třístupňová dotyková regulace

Související zboží

Ke stažení