JESPER REZ nástěnná lampa

23710/55

Nástěnné industriální svítidlo Brilliant, 1x E27, přívodní kabel + vypínač, rezavé

Více informací

Na objednání

2 026 Kč

Na seznam přání

Parametry

Napájení: ~230V/50Hz
Třída zařízení: II.
Způsob připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Patice světelného zdroje: E27/A60
Max. příkon: 1x 40W
Zdroj součástí: Ne
Vhodné pro zdroje en. třídy: A++, A+, A, B, C, D, E
Rozměry (Š x V x H): 295 x 245 x 175mm
Hmotnost: 0,83 kg
Záruka: 2 roky

Více informací

Série osvětlení JESPER v oblíbeném industriálním stylu se stane nepřehlédnutelným doplňkovým osvětlením v moderním, rustikálním či industriálně zařízeném interiéru. Svítidlo je vyrobeno z kovu v originální hrubé barvě imitující rez. Reflektor svítidla lze otáčet okolo své osy a nahoru či dolů díky kovovému kloubu a utahovacím šroubům.


Nástěnná lampa JESPER je vybavena kabelem s vypínačem, který je zakončen vidlicí k zapojení do zásuvky. Lampa je osazena klasickou paticí E27, která nabízí široké možnosti volby světelného zdroje s vysokou světelnou účinností a přispívá tak k vysoké kvalitě osvětlení a celkové funkčnosti tohoto světla.
Svítidlo je vhodné pro všechny typy světelných zdrojů s paticí E27 z naší nabídky.
Pro dokonalost Vašeho nového osvětlení doporučujeme použít nové FILAMENT LED zdroje v teplém odstínu, které dotvoří originální design svítidla JESPER.


Svítidla industriální řady JESPER dokonale zapadnou do industriálního, rustikálního i moderně zařízeného interiéru. Jsou dobře kombinovatelné s přírodními materiály jako je dřevo, kámen, beton či kůže.
Tato stolní lampa vytvoří originální světelnou dekoraci také v komerčních prostorách jako jsou kavárny, restaurace či recepce.Materiál - provedení:
kov - rez,
šňůrový vypínač

Související zboží

Ke stažení