Nástěnné svítidlo CHARO REZ

96896/60

industriální polohovatelná lampa Brilliant s mřížkou, 1x E27, integrovaný vypínač, IMITACE RZI + přírodní dřevo

Více informací

Na objednání

2 592 Kč

Na seznam přání

Parametry

Napájení: ~230V/50Hz
Třída zařízení: I.
Způsob připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Patice světelného zdroje: E27/D45
Max. příkon: 1x 40W
Zdroj součástí: Ne
Vhodné pro zdroje en. třídy: A++, A+, A, B, C, D, E
Hmotnost: 1,27 kg
Rozměry (Š x V x H): 220 x 210 x 300mm
Záruka: 2 roky

Více informací

Polohovatelné nástěnné svítidlo CHARO představuje industriální styl v nepřehlédnutelném designu s kouskem přírody ve vašem interiéru. Jedinečná kombinace přírodních materiálů dodává svítidlu atraktivní vzhled a originalitu.
Kovové části jsou vyrobeny v jedinečném barevném odstínu imitujícím rez = hrubá nástřiková barva v odstínech hnědé. Stínidlo je doplěno masivním dřevěným detailem, který tvoří spojnici mezi kovovým stínedlem a závěsným řetězem, doplněno textilním kabelem. Použity jsou kvalitní pevné materiály, které svítidlu dodají masivní vzhled. Stínidlo lampy lze polohovat díky kovovým kloubům.

Série osvětlení CHARO německého výrobce Brilliant je dokonalou volbou pro vyjádření Vašeho osobitého stylu v interiéru. Můžeme je doporučit do industriálního, rustikálního i moderně zařízeného interiéru. CHARO je dobře kombinovatelné s přírodními materiály jako je dřevo, kámen, beton či kůže.
Svítidlo je rovněž ideální volbou pro komerční prostory jako jsou kavárny, restaurace, hotely či obchody.


Toto designové svítidlo je dodáváno bez žárovek a je vhodné pro všechny typy světelných zdrojů s paticí E27 z naší nabídky. Světlo je stmívatelné za použití externího (pokojového) stmívače a vhodných stmívatelných žárovek.Materiál - provedení:
kov - hrubá rezavá,
detail z tvrdého dřeva,
integrovaný vypínač na těle svítidla

Související zboží