Výprodej! Obrázek Zobrazit větší

PHARAOH GOLD designové svítidlo

G90172/16

Moderní stropní lustr Brilliant, LED 33W, 2416 lumen, STMÍVATELNÝ, antická zlatá

Více informací

Na objednání

3 207 Kč

-2 138 Kč

5 345 Kč

Na seznam přání

Parametry

Napájení: ~230V/50Hz
Třída zařízení: II.
Způsob připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Max. příkon: 4x 8,25W
LED součástí: Ano - integrovaný
Charakteristika zdroje: 8,25W / 3000K / 604lm
Třída energetické účinnosti: A
Stmívatelné Ano
Hmotnost: 2,80 kg
Rozměry (Š x V x H): průměr 450 x 175mm
Záruka: 2 roky

Více informací

Designové svítidlo PHARAOH německého výrobce Brilliant vyniká nad běžnou produkcí svým originálním designem, který si Vás jednoduše získá!
Tělo svítidla je vyrobené z kovu v nadčasové zlaté barvě. Originální zpracování v matném odstínu zlata je jemně strukturované a vytváří dojem nalepených zlatavých plátů. Tělo svítidla je tvořeno kulatou stropní základnou doplněnou o 4 oblé talíře na asymetricky dlouhých tyčkách.

Svítidlo je osazeno integrovanými LED zdroji v barvě teplá bílá, která v kombinaci s teplým zlatavým odstínem přispěje k příjemné atmosféře v interiéru. Použité LED diody umožňují funkci stmívání (prostřednictvím externí pokojové regulace umožňující stmívání LED zdrojů). Můžete tak regulovat hladinu světelného toku dle aktuální potřeby či nálady! Stropní designový lustr PHARAOH v interiéru vytváří nepřímý zdroj světla.

Stropní designové světlo PHARAO jsou představitelem moderního designu, který respektuje aktuální trendy v osvětlení, kdy se ke slovu opět dostávají teplé odstíny barev. Doporučujeme jej pro osvětlení kdekoliv v interiéru a také v komerčních prostorách jako jsou kavárny, restaurace či hotelové haly a pokoje, kde se stanou nepřehlédnutelným funkčním doplňkem!Materiál:
kov - antická zlatá

Související zboží

Ke stažení