Výprodej! Obrázek Zobrazit větší

PHARAOH SILVER designové svítidlo

G90172/58

Moderní stropní lustr Brilliant, LED 33W, 2416 lumen, STMÍVATELNÝ, antická stříbrná

Více informací

Na objednání

3 742 Kč

-1 604 Kč

5 345 Kč

Na seznam přání

Parametry

Napájení: ~230V/50Hz
Třída zařízení: II.
Způsob připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Max. příkon: 4x 8,25W
LED součástí: Ano - integrovaný
Charakteristika zdroje: 8,25W / 3000K / 604lm
Třída energetické účinnosti: A
Stmívatelné Ano
Hmotnost: 2,80 kg
Rozměry (Š x V x H): průměr 450 x 175mm
Záruka: 2 roky

Více informací

Designové svítidlo PHARAOH německého výrobce Brilliant vyniká nad běžnou produkcí svým originálním designem, který si Vás jednoduše získá!
Tělo svítidla je vyrobené z kovu v nadčasové stříbrné barvě. Originální zpracování v matném odstínu stříbra je jemně strukturované a vytváří dojem nalepených stříbrných plátů. Tělo svítidla je tvořeno kulatou stropní základnou doplněnou o 4 oblé talíře na asymetricky dlouhých tyčkách.

Svítidlo je osazeno integrovanými LED zdroji v barvě teplá bílá, energetické třídy A. Použité LED diody umožňují funkci stmívání (prostřednictvím externí pokojové regulace umožňující stmívání LED zdrojů). Můžete tak regulovat hladinu světelného toku dle aktuální potřeby či nálady! Stropní designový lustr PHARAOH v interiéru vytváří nepřímý zdroj světla, který přispívá k příjemné atmosféře v interiéru.

Stropní designové světlo PHARAO jsou představitelem moderního designu, který respektuje aktuální trendy v osvětlení, kdy se ke slovu opět dostávají teplé odstíny barev. Doporučujeme jej pro osvětlení kdekoliv v interiéru a také v komerčních prostorách jako jsou kavárny, restaurace či hotelové haly a pokoje, kde se stanou nepřehlédnutelným funkčním doplňkem!Materiál:
kov - antická stříbrná

Související zboží

Ke stažení