Výprodej! Obrázek Zobrazit větší

Závěsné LED svítidlo SPARKLING Dimmer

G61570/15

Světelná rampa Brilliant, LED 21W, 1680lumen, 3000K, A, lesklý chrom, čirý akryl, 3-stupňová regulace běžným pokojovým spínačem!

Více informací

Na objednání

3 480 Kč

-1 491 Kč

4 971 Kč

Na seznam přání

Parametry

Napájení: ~230V/50Hz
Třída zařízení: I.
Způsob připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Max. příkon: 1x 21W
LED součástí: Ano - integrovaný
Charakteristika zdroje: 21W / 3000K / 1680lm
Třída energetické účinnosti: A
Stmívatelné Ano - běžným pokojovým spínačem
Rozměry (Š x V x H): 1000 x 1550mm
Hmotnost: 1,39 kg
Záruka: 2 roky

Více informací

Stropní závěsné svítidlo SPARKLING v atraktivním provedení potěší milovníky moderních technologií a jednoduchého designu.
Svítidlo je vyrobeno v kombinaci chromového těla, moderního akrylového skla a dominují mu jemně prohnuté linie světelného ramene. Chromové části svítidla jsou ve vysokém lesku, čirý akryl vyniká svým zpracováním, kdy uvnitř jsou viditelné vzduchové bublinky. Ty po rozsvícení svítidla tvoří originální světelné dekorace, které dotvářejí celkový design světelné série osvětlení SPARKLING.

Součástí světelné LED rampy SPARKLING jsou integrované výkonné LED diody v barvě teplá bílá s vysokou světelnou účinností, které poskytnou dokonalé prostorové osvětlení v interiéru.  Závěsné LED svítidlo SPARKLING je ideální volbou pro osvětlení jídelního stolu či pracovních ploch v kuchyni. Světelná účinnost 1680lumen odpovídá cca110W běžné žárovky.
Opravdovou přidanou hodnotu tvoří možnost stmívání LED svítidla díky integrované třífázové regulaci, která je součástí svítidla. Regulaci ovládáte jednoduše jakýmkoli běžným spínačem (umístěným na stěně), a to secvaknutím na 3 výkonnostních úrovních. Materiál - provedení:
lesklý chrom
čirý akryl s efektem bublin,
třístupňová regulace ovládaná běžným pokojovým spínačem

Související zboží

Ke stažení