TUCAN pětiramenný lustr

P0058

Designové závěsné svítidlo MaxLight, 5x E27, lesklý chrom, bílá textilní stínidla, 3 roky záruka

Více informací

obvykle 1 - 2 týdny!

5 913 Kč

Na seznam přání

Parametry

Napájení: ~230V/50Hz
Třída zařízení: I.
Způsob připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Patice světelného zdroje: E27/A60
Max. příkon: 5x 60W
Zdroj součástí: Ne
Vhodné pro zdroje en. třídy: A++, A+, A, B, C, D, E
Rozměry (Š x V x H): průměr 850 x 1200mm
Záruka: 3 roky

Více informací

Doporučujeme!
Vysoká kvalita zpracování, moderní design
prodloužená 3-letá ZÁRUKA!

Moderní závěsné svítidlo TUKAN v úchvatném provedení kombinujícím lesklé chromové detaily se sněhově bílými stínidly dokonale rozzáří Váš interiér.
Originálitu závěsného lustru TUKAN dotváří 5 ramen v asymetrickém postupně se rozšiřujícím provedení, která jsou mírně prohnuta a na jejichž koncích jsou umístěna stínidla. Klasický kónický tvar a sněhově bílá barva stínidel dodají lustru TUKAN nádech nevinnosti, který v kombinaci s lesklými kovovými částmi vytváří originální kontrast a zároveň dokonalou harmonii.
Přičteme-li k výčtu předností tohoto svítidla ještě jeho nadstandardní rozměry s průměrem 85 cm, můžeme označit závěsný lustr TUKAN za nepřehlédnutelný a zároveň plně funkční designový kousek Vašeho interiéru.

Řada svítidel TUKAN nabízí i originální stolní a stojanovou lampu ve stejném designu. Díky svému originálnímu zpracování jsou tato svítidla vhodná pro osvětlení obývacího pokoje, foyer či ložnice, zazáří ale k v komerčních prostorách jako jsou hotelové pokoje a haly, obchody, či recepce.

Závěsný lustr TUKAN je možné osadit 5-ti světelnými zdroji s paticí E27, díky čemuž je toto svítidlo vhodné pro osvětlení středně velkých až velkých místností.
Lustr je vhodný pro světelné zdroje všech typů a energetických tříd (technologii LED, energeticky úsporné, halogenové zdroje, klasické žárovky) z naší nabídky.


Materiál - provedení:
kov - lesklý chrom,
zpevněná textilie - bílá

Související zboží