Závěsné LED sívitldo QUEEN MĚĎ

P0244

Moderní designové závěsné LED svítidlo 67W, 6700Lm, měděné

Více informací

obvykle 1 - 2 týdny!

35 308 Kč

Na seznam přání

Parametry

Napájení: ~230V/50Hz
Třída zařízení: I.
Způsob připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Max. příkon: 1x 25W+18W+14W+10W
Charakteristika zdroje: 67W / 3000K / 6700Lm
LED součástí: Ano
Třída energetické účinnosti: A+
Vhodné pro stmívače: Ne
Rozměry (Š x V x H): průměr 800 x 1580mm
Záruka: 3 roky

Více informací

Doporučujeme!
Vysoká kvalita zpracování, moderní design
prodloužená 3-letá ZÁRUKA!

Originální závěsné svítido QUEEN se stane absolutně nepřehlédnutelným funkčním doplňkem Vašeho interiéru, kde zaujme svým atraktivním zpracováním. Moderní design sívitlda QUEEN je založen na jednoduchosti klasických oblých tvarů, kterým dodá na atraktivitě netradiční barevné pojetí v barvě mědi. Svítidlo tak respektuje aktuální trendy v interiérovém designu, kdy se ke slovu opět dostávají hřejivé odstíny, jako je právě měď.

Závěsný lustr QUEEN je tvořen 4-mi samostatnými světelnými kruhy, uvnitř kterých jsou skryty výkonné integrované LED diody, které vytvářejí kvalitní prostorové osvětlení interiéru.
Světelné kruhy o průměru 80cm, 60cm 50cm a 40cm jsou volně zavěšeny na ocelových lankách. Závěsnou výšku jednotlivých světelných kruhů lze upravit, a to buď zcela symetricky nebo do asymterické polohy.

Součástí svítidla jsou výkonné integrované LED diody v barvě teplá bílá, s celkovým příkonem 67W a světelnou účinností 6700 lumen (odpovídá 4-5ti 100W žárovkám)!
Technologie LED se vyznačuje extrémně dlouhou životností a nízkou spotřebou energie. Představuje tak skutečnou revoluci v osvětlení!

Designová svítidla QUEEN jsou vhodná pro osvětlení kdekoliv v interiéru, díky svému vysokému světelnému výkonu vždy poskytnou komfortní plnohodnotné osvětlení, a to především ve velkých místnostech.
Doporučit je můžeme rovněž pro osvětlení veřejných a komerčních prostor, jako jsou kavárny, restaurace, obchody, hotelové haly či foyer, v interiéru vždy zaujmou.
Svítidla QUEEN jsou dostupná ve 2 provedeních, doporučujeme jejich kombinaci v interiéru.


Materiál - provedení:
kov - měděná,
akrylové sklo - bílé

Související zboží