Brilliance

93621/29

Designový závěsný lustr chromové sklo, křišťálové ověsy, průměr 50cm

Více informací

Na objednání

9 333 Kč

-4 000 Kč

13 332 Kč

Na seznam přání

Parametry

Napájení: ~230V/50Hz
Třída zařízení: ll.
Způsob připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Patice světelného zdroje: QT14/G9
Max. příkon: 6x 33W
Zdroj součástí: Ne
Vhodné pro zdroje en. třídy: A++, A+, A, B, C, D, E
Rozměry (Š x V x H): průměr 500 x 1570mm
Náhradní skla v nabídce: Ano
Záruka: 5 let

Více informací

Doporučujeme!
Moderní design a prvotřídní kvalita ručně zpracovného skla!
ZÁRUKA 5 LET!


Moderní stopní závěsné svítidlo BRILLIANCE v originálním provedení kombinujícím ručně zpracované sko a kovové prvky v lesklém chromu zazáří v každém interiéru.
Lustry řady BRILLIANCE vynikají především nadstandardní kvalitou a originalním designem, který v místnosti jednoduše nepřehlédnete.
Svítidla BRILLIANCE se stanou skutečnou ozdobou Vaší domácnosti, která Vám bude dělat radost po dlouhá léta a každá Vaše návštěva ji bude obdivovat.


Vnější skleněné stínidlo je vyrobeno ze zrcadlového skla v originální barvě mědi, které je dekorováno jemnými nepochromovanými kapičkami, skrz které proniká světelný tok žárovek uvnitř. Mědený odstín tak plně respektuje aktuální trendy v interiérovém designu, kdy se ke slovu opět dostávají přírodní materiály a teplé dostíny, jako je právě měď. Kulaté ověsy z čirého jemně broušeného skla dodají svítidlu luxusní nádech.
Po rozsvícení získávají lustry BRILLIANCE díky zrcadlovému sklu originální zbarvení. Světelný tok žárovek uvnitř proniká skrz drobné skulinky, spolu s broušenými ověsy lámou světelný tok a vytvářejí tak originální světelné efekty v interiéru.


Svítidla produktové řady BRILLIANCE jsou dostupná ve více rozměrech a provedeních, kombinujte je v interiéru navzájem!
Nabídnout je můžeme i se sklem v atraktivních teplých odstínech mědi!
Svítidla BRILLIANCE jsou osazena paticemi G9 a jsou vhodná pro všechny druhy světelných zdrojů s paticí G9 z naší nabídky.

Svítidla BRILLIANCE jsou, při použití halogenových žárovek, vhodná pro pokojovou regulaci, která umožňuje plynulé stmívání světelného toku dle Vaši potřeby či aktuální nálady a Vašemu novému lustru dodají na kráse, funkčnosti a originalitě!     Materiál - provedení: 
zrcadlové sklo v barvě mědi,
jemně broušené čiré skleněné ověsy,
kovové prvky - povrchová úprava lesklý chrom  

Související zboží