Anilo

G93439/05

Stmívatelné designové závěsné LED svítidlo 42W, 4410Lm, dálkový ovladač

Více informací

Na objednání

15 155 Kč

-2 674 Kč

17 829 Kč

Na seznam přání

Parametry

Napájení: ~230V/50Hz
Třída zařízení: II.
Způsob připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Max. příkon: 1x 42W
Charakteristika zdroje: 42W / 2700K - 6200K/ 4410lm
LED součástí: Ano - integrovaný
Třída energetické účinnosti: A+
Změna barvy LED Ano
Dálkový ovladač součástí Ano
Stmívatelné Ano
Rozměry (Š x V x H): průměr 80 x 130mm
Náhradní díly v nabídce: Ano
Záruka: 2 roky

Více informací

Originální závěsné svítido ANILO se stane absolutně nepřehlédnutelným funkčním doplňkem Vašeho interiéru. Moderní design lustru ANILOP je založen na nadčasovosti klasických oblých tvarů v nadčasové bílé barvě.

Závěsný lustr ANILO je tvořen 3-mi samostatnými světelnými kruhy, uvnitř kterých jsou skryty výkonné integrované LED diody, které vytvářejí kvalitní prostorové osvětlení interiéru.
Jednotlivé světelné kruhy jsou volně zavěšeny na ocelových lankách jejichž závěsnou výšku lze upravit, a to buď zcela symetricky nebo do asymterické polohy.

Součástí svítidla jsou výkonné integrované LED diody s celkovým příkonem 42W a světelnou účinností 4410 lumen (odpovídá cca 300W běžné žárovky).
Přidanou hodnotu, kterou zcela jistě oceníte, je možnost regulace světelného toku svítidla a možnost volby barvy světla v rozmezí 2700K - 6200K (tedy široká škála bílé barvy od teplého po studený odstín). To vše regulujete dle Vaší aktuální nálady a potřeby pomocí dálkového ovladače, který je součástí dodávky.
V případě použití více kusů svítidel ANILO lze jedním dálkovým ovladačem ovládat až 4 svítidla najednou!

Designová svítidla ANILO jsou vhodná pro osvětlení kdekoliv v interiéru, díky svému vysokému světelnému výkonu vždy poskytnou komfortní plnohodnotné osvětlení, a to i ve větších místnostech.
Doporučit je můžeme rovněž pro osvětlení veřejných a komerčních prostor, jako jsou kavárny, restaurace, obchody, hotelové haly či foyer, kde provozovatel jistě ocení možnost regulace světelného toku, barvy světla a možnost ovládání více svítidel jedním ovladačem.


Materiál - provedení:
kov - bílá
akrylové sklo - bílé,
plynulá regulace světelného toku,
možnost regulace barvy světla,
dálkový ovladač

Související zboží