Shirley

G93711/20

Stmívatelné designové závěsné LED svítidlo 52W, 4240Lm

Více informací

Na objednání

8 959 Kč

Na seznam přání

Parametry

Napájení: ~230V/50Hz
Třída zařízení: II.
Způsob připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Max. příkon: 1x 52W
LED součástí: Ano - integrovaný
Charakteristika zdroje: 52W / 3000K / 4240lm
Třída energetické účinnosti: A
Rozměry (Š x V x H): průměr 590 x 1200mm
Náhradní díly v nabídce: Ano
Záruka: 2 roky

Více informací

Originální závěsné svítido SHIRLEY se stane absolutně nepřehlédnutelným funkčním doplňkem Vašeho interiéru. Moderní design lustru SHIRLEY je založen na nadčasovosti klasických oblých tvarů, kterým dodá na atraktivitě netradiční barevné pojetí v rustikální hnědé barvě. Svítidlo tak respektuje aktuální trendy v interiérovém designu, kdy se ke slovu opět dostávají hřejivé přírodní odstíny.

Závěsný lustr SHIRLEY je tvořen 3-mi samostatnými světelnými kruhy, uvnitř kterých jsou skryty výkonné integrované LED diody, které vytvářejí kvalitní prostorové osvětlení interiéru.
Jednotlivé světelné kruhy jsou volně zavěšeny na ocelových lankách jejichž závěsnou výšku lze upravit, a to buď zcela symetricky nebo do asymterické polohy.

Součástí svítidla jsou výkonné integrované LED diody v barvě teplá bílá, s celkovým příkonem 52W a světelnou účinností 4240 lumen (odpovídá cca 300W běžné žárovky).
Přidanou hodnotu, kterou zcela jistě oceníte, je možnost regulace světelného toku, kterou ovládáte běžným pokojovým spínačem! Bez nutnosti úpravy stávající elektroinstalace tak můžete regulovat hladinu světelného toku lustru SHIRLEY ve 3 fázích - svítidlo svítí na 100%, nebo 50% nebo 25%.

Designová svítidla SHIRLEY jsou vhodná pro osvětlení kdekoliv v interiéru, díky svému vysokému světelnému výkonu vždy poskytnou komfortní plnohodnotné osvětlení, a to i ve větších místnostech.
Doporučit je můžeme rovněž pro osvětlení veřejných a komerčních prostor, jako jsou kavárny, restaurace, obchody, hotelové haly či foyer, v interiéru vždy zaujmou.


Materiál - provedení:
kov - hnědá,
akrylové sklo - bílé,
3-stupňová regulace

Související zboží