Kdo jsme?

Jsme český rodinný podnik specializovaný výhradně v oboru osvětlovacích technologií. Působíme jako maloobchodní prodejce, stejně tak fungujeme na velkoobchodním trhu v České republice i v zahraničí.

Již od roku 2008 se zabýváme prodejem a distribucí svítidel a jejich příslušenství.
Naše svítidla lze díky spolupráci s prověřenými obchodními partnery zakoupit v maloobchodní síti specializovaných kamenných prodejen po celé České republice i na Slovensku.
Osvětelní DayLight přináší svým koncovým zákazníkům možnost přímého nákupu zboží v E-shopu na stránkách osvetleni-daylight.cz 
a aktuálně pro Vás připravujeme nové prodejní prostory v Heřmanově Městci.

Společnost Osvětlení DayLight se neskrývá za "omezené ručení". Majitelkou firmy je paní Bc. Květoslava Dušková, která podniká jako fyzická osoba a za své závazky vůči svým zákazníkům i obchodním partnerům ručí svým dobrým jménem i vším svým majetkem.
Naše podnikání tak musí být maximálně vstřícné vůči nárokům a požadavkům našich zákazníků. Každá zakázka, bez ohledu na její objem, je pro nás důležitá. Našim hlavním cílem je nabídnout zákazníkům kvalitní osvětlení za dobrou cenu a finálně jejich maximální spokojenost.

 

Proč nakupovat u nás?

 • Víme, co prodáváme
  - díky úzké specializaci v oboru osvětlovacích technologií nabízíme produkty od prověřených evropských a českých výrobců, se kterými dlouhodobě spolupracujeme a pod jejichž kvalitní zpracování se můžeme podepsat. 
 • Individuální přístup k zákazníkovi
  - každý zákazník a jeho požadavek je pro nás důležitý. Věnujeme maximální péči Vašim potřebám a jsme připraveni jim vyjít maximálně vstříc.
 • Garantujeme trvale nízké ceny
  - jsme přímým dovozcem a distributorem většiny svítidel zahraniční výroby prezentovaných v našem E-shopu. Díky tomu Vám můžeme nabídnout nejlepší možné ceny konkrétních svítidel na trhu.
 • Krátké dodací lhůty
  - zboží skladem expedujeme do 24h od objednání. Co nemáme, objednáme, a to v pravidelných 14-ti denních intervalech. Dodací termín případně umíme přizpůsobit Vašim potřebám.
 • Kvalitní záruční a pozáruční servis
  - originální náhradní díly, jako jsou skla a elektronické komponenty většiny svítidel objednáme přímo u výrobce.

 

Co navíc u nás získáte?

 • Kvalitní a odborné poradentství
  - pokud si nejste jisti, zda vybrané svítidlo je skutečně vhodné pro Vaši instalaci, nebo máte dotaz na technické parametry, využijte naši odobornou poradnu. Pokud zde nenaleznete odpověď na Vaše otázky, neváhejte nás kontaktovat! Vaše dotazy ochotně zodpovíme.
 • Profesionální návrh osvětlení
  - stavíte či rekonstruujete dům, byt, zahradu, terasu...? Zpracujeme Vám profesionální návrh osvětlení v závislosti na Vašich požadavcích.
 • Projektové slevy 
  - v rámci našeho návrhu osvětlení získáte i nejvýhodnější cenovou nabídku
 • Možnost instalace svítidel
  - jsme schopni zajistit kompletní dodávku svítidel, vč. elektroinstalačních prací. To pro Vás představuje úsporu času i peněz v podobě dodávky ve snížené sazbě DPH. Prohlédněte si naše realizace.

 

Naše filozofie

Poskytujeme prověřenou kvalitu v nadčasovém designu a zpracování za tomu odpovídající cenu.
Nejnižší možná cena je pro nás samozřejmostí, nejdeme však cestou nejnižší ceny za každou cenu :) tzn. cena pro nás nikdy není na úkor kvality.
Velký důraz klademe na vysoký uživatelský přínos svítidel pro koncové zákazníky. Stále rozvíjíme náš prodejní a poprodejní servis, který patří k nejlepším v oboru osvětlovacích technologií na českém trhu.

 

Pevně věřím, že s nákupem u nás budete spokojeni.

 
Bc. Květoslava Dušková

majitelka společnosti


Naše nové produkty

Nové
produkty

Prohlédněte si nová svítidla v naší nabídce.

Prohlédnout
naše reference

Naše
reference

Nechte se inspirovat naší prací.

Prohlédnout
Návrhy osvětlení ZDARMA

Návrhy
osvětlení

Připravíme pro Vás návrh osvětlení zdarma.

Prohlédnout