...aby Vaše osvětlení bylo nejen krásné, ale i funkční...

...využijte naše odborné služby při výběru vhodného osvětlení pro rodinné domy, byty, kanceláře, restaurace i komerční prostory.
Našim zákazníkům poskytujeme odborné poradenství při vybavování novostaveb a rekonstrukcích nemovitostí pro soukromé osoby, firmy či instituce. 
Na základě Vašeho požadavku připravíme a zpracujeme profesionální návrh osvětlení včetně výpočtu světelné účinnosti a kompletní cenové nabídky.

Správný výběr osvětlení

Dobrý výběr svítidla je nejdůležitější nejen pro jeho perfektní funkčnost v závislosti na účelu, ke kterému má sloužit, ale i pro dosažení té správné atmosféry v místnosti a dokonalé sladění s okolním interiérem, ve kterém je kladen stále vyšší důraz na moderní design.
Požadavky na moderní funkční osvětlení jsou v dnešní době vysoké, čemuž odpovídá i široká nabídka na trhu.
Pomůžeme Vám zorientovat se v široké škále svítidel a světelných technologií a vyřešíme za Vás technické záležitosti, kterým Vy rozumět nepotřebujete. To je naše práce, Vy se věnujte tomu, čemu rozumíte nejlépe a co živí Vás! 
Sledujeme za Vás nejnovější trendy v osvětlení, vývoj trhu s LED technologiemi a moderní design, a to nejen na poli světelných technologií, ale i obecně co se interiérového designu týče.
Při dodávkách osvětlení pracujeme výhradně s prověřeným sortimentem svítidel renomovaných českých a evropským výrobců, přičemž dbáme nejen na co nejlepší cenu, ale především na kvalitu svítidel jako takových a v neposlední řadě na záruční a pozáruční servis, který Vám, našim zákazníkům, poskytujeme.

Jak to funguje?

Zákazníkům, kteří se rozhodnout pro využití našich odborných služeb nabízíme odbornou konzultaci, ideálně přímo na místě realizace stavby či rekonstrukce. Při návrhu osvětlení je vhodné vzít v úvahu nejen celkovou dispozici prostoru, ale i použité materiály a designové prvky, tak aby výsledný efekt působil sladěným a kompaktním dojmem. 
Osobní konzultace poskytujeme v okruhu zhruba 100km od našeho sídla v Seči u Chrudimi, návrh osvětlení je však možné vytvořit i "on-line" po poskytnutí potřebné dokumentace zákazníkem.
Odborné konzultace jsou účtovány hodinovou sazbou, naše cena za každou započatou hodinu činí 300,- Kč vč. DPH. "Návrh On-line" je pak účtován paušální částkou dle domluvy s klientem v závislosti na náročnosti projektu.
V případě realizace objednávky je částka za odbornou konzultaci nebo "Návrh on-line" vždy odečtena z finální fakturace, odborná konzultace i návrh osvětlení je tak pro Vás zcela ZDARMA!

Projektové slevy

Rozhodnete-li se pro využití našich služeb, získáte nejen kvalitní a funkční osvětlení, ale i zajímavou projektovou slevu. 
Jsme schopni Vám poskytnou výrazné cenové zvýhodnění zakoupených svítidel a světelných zdrojů v závislosti na náročnosti projektu a celkovém objemu zakázky. 
Výše slevy se může na konkrétní typy svítidel pohybovat až okolo 40%. Slevy poskytujeme na kompletní i částečné dodávky osvětlení.

Kompletní dodávka včetně odborné instalace

V případě Vašeho zájmu zajistíme kompletní dodávku svítidel a světelných zdrojů včetně jejich odborné instalace.
Tuto možnost jistě přivítají nejen firmy a instituce, ale i soukromé osoby, které v případě kompletní dodávky zboží včetně práce získají mj. slevu na zboží v podobě snížené sazby DPH.

Zaručený výsledek

Díky profesionálnímu návrhu získáte skutečně funkční a nádherné osvětlení v interiéru i exteriéru, které nejen odpovídá Vašim představám a požadavkům, ale i zcela splňuje svou základní funkci - kvalitní osvětlení. 

Fotogalerie našich realizací

Nahlédněte do naší fotogalerie, která Vám poskytne nejen potřebnou inspiraci, ale i lepší představu o naší práci.

 

Budeme potěšeni, využijete-li našich služeb a těšíme se na kontakt s Vámi.

 

Bc. Květoslava Dušková

návrhy osvětlení,
majitelka společnosti

   

 


Naše nové produkty

Nové
produkty

Prohlédněte si nová svítidla v naší nabídce.

Prohlédnout
naše reference

Naše
reference

Nechte se inspirovat naší prací.

Prohlédnout
Návrhy osvětlení ZDARMA

Návrhy
osvětlení

Připravíme pro Vás návrh osvětlení zdarma.

Prohlédnout