Stojací industriální lampa JESPER trojnožka

23759/06

celokovové stojanové svítidlo Brilliant, E27, černé s mřížkou, polohovatelné

Více informací

Na objednání

3 743 Kč

-416 Kč

4 159 Kč

Na seznam přání

Parametry

Napájení: ~230V/50Hz
Třída zařízení: II.
Způsob připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí přes vidlici do sítě
Patice světelného zdroje: E27/A60
Max. příkon: 1x 60W
Zdroj součástí: Ne
Vhodné pro zdroje en. třídy: A++, A+, A, B, C, D, E
Hmotnost: 4,61 kg
Rozměry (Š x V x H): průměr 390 x 1665mm
Záruka: 2 roky

Více informací

Originální stojanová lampa JESPER v atraktivním industriálním stylu se stane nepřehlédnutelným designovým prvkem v moderním, rustikálním či industriálně zařízeném interiéru. Svítidlo je vyrobeno z kovu v klasické černé barvě. Stojanové svítidlo zaujme svým extravagantním tvarem, jehož nejvýraznějším prvkem je široké kovové stíhidlo doplněné o kovovou krycí mřížku, která dotváři originální design svítidla. 
Reflektor lampy lze otáčet okolo své osy a nahoru či dolů díky kovovým kloubům a utahovacím šroubům. Stínidlo tak lze natočit do polohy přesně dle Vašeho požadavku a poslouží tak jako výkonné funkční osvětlení v interiéru.
Kovové tělo svítidla drží kovový stojánek, trojnožka. Výšku lampy lze regulovat díky teleskopickému rameni, které jednoduše zafixujete v požadované výšce utahovacím šroubem.


Designová stojací lampa JESPER je osazena klasickou paticí E27, která nabízí široké možnosti volby světelného zdroje s vysokou světelnou účinností a přispívá tak k její vysoké funkčnosti.
Svítidlo je vhodné pro všechny typy světelných zdrojů s paticí E27 z naší nabídky.
Pro dokonalost Vašeho nového osvětlení doporučujeme použít FILAMENT LED zdroj, tedy retro LED zdroj s vláknem v teplém odstínu, který bude pro lampu JESPER třešinkou na pomyslném dortu.

Řada industriálních svítidel německého výrobce Brilliant nabízí vysokou kvalitu zpracování a originální designové zpracování, především pak netradiční povrchové úpravy. Svítidla v industriálním stylu jsou dobře kombinovatelná s přírodními materiály jako je dřevo, kámen, beton či kůže.
Svítidlo zaručeně poslouží i jako doplňkové osvětlení pro komerční prostory jako jsou kavárny, restaurace či hotelové haly a pokoje.Materiál - provedení:
kov - černá,
šňůrový vypínač

Související zboží

Ke stažení