Venkovní AKU stolní lampa MATTIS béžová USB-A
Kód produktu: G60305/09
Typ: Nový produkt
Dostupnost: Skladem u dodavatele, obvykle do 7-mi dní
- Napsat recenzi
-
Venkovní AKU stolní lampa MUFFIN matná...
Stmívatelné přenosné svítidlo Brilliant, IP44, integrované LED 3W, 3000K, 400Lm, výška 18,5cm, USB-A konektor součástí, 3-stupňová dotyková regulace
Skladem u dodavatele, obvykle do 7-mi dní -
Venkovní AKU stolní lampa MUFFIN matná...
Stmívatelné přenosné svítidlo Brilliant, IP44, integrované LED 3W, 3000K, 400Lm, výška 18,5cm, USB-A konektor součástí, 3-stupňová dotyková regulace
Skladem u dodavatele, obvykle do 7-mi dní -
Venkovní AKU stolní lampa MATTIS šedá USB-A
Stmívatelné přenosné svítidlo s akumulátorem Brilliant, IP44, integrované LED 2,5W, 2700K, 240Lm, výška 22cm, USB-A konektor součástí, 3-stupňová dotyková regulace
Skladem
| Třída zařízení: | III. |
| Napájení: | 5V |
| Způsob připojení svítidla: | USB-A |
| Max. příkon: | 2,5W |
| Teplota chromatičnosti: | 2700 K |
| Světelný tok celkem: | 240 Lumen |
| LED součástí: | Ano - integrované |
| Třída energetické účinnosti: | F |
| Materiál: | kov, plast |
| Barva: | béžová, bílá |
| Stmívatelné | Ano |
| Výška cm | 21 |
| Průměr cm | 15 |
| Hloubka cm | 15 |
| Šířka cm | 15 |
| Hmotnost kg: | 0,47 |
| IP krytí: | 44 |
| Záruka: | 2 roky |
DOPORUČUJEME!
Vysoká světelná účinnost s možností regulace, atraktivní design!
Výkonný akumulátor vydrží až 20 hodin bez nabíjení,
vhodné do exteriéru díky IP44!
Moderní přenosné svítidlo MATTIS v atraktivním provedení je ideální volbou pro doplňkové osvětlení kdekoliv, je ideální volbou pro doplňkové osvětlení v exteriéru. Lampa splňuje požadavky na dnešní jednoduchý a nadčasový design a
disponuje vysokou světelnou účinností 240 Lumen v barvě světla LED teplá bílá. Představuje tak ideální ambientní světlo nejen pro žhavé letní večery, ať už je trávíte na terase, balkónu či v zahradě. Díky použitým "nerozbitným" materiálům a bezkabelového řešení je vhodná i pro osvětlení dětského pokojíčku, k postlýlce vaší ratolesti!
Svítidlo disponuje ochranou proti vlhkosti IP44 díky čemuž je chráněno proti dešti a vodě v libovolné stříkající podobě.
Kulatá podnož lampy je kovová v béžové barvě, stínidlo lampy je připomínající svým tvarem houbu, perfektně nese světelný tok LED diod uvnitř a je vyrobeno z bíléhu tvrzeného plastu.
Stolní lampa MATTIS je osazena integrovaným LED diodami v barvě teplá bílá o celkovém příkonu pouhé 2,4W se světelnou účinností v maximu 240 lumen, což odpovídá v přepočku 25W běžné žárovky.
Nespornou výhodou svítidla je možnost regulace světelného toku svítidla díky integrované regulace ve 3 úrovních. Požadovanou intenzitu osvětlení nastavíte tlačítkem přímo na podnoži lampy.
Součástí lampy je akumulátor, který je napájen prostřednictvím kabelu o délce 1m s konektorem USB-A (je součástí balení).










