AKU stolní lampa NAVABI bílá USB-A, IP44
Kód produktu: G40896/05
Typ: Nový produkt
Dostupnost: Skladem u dodavatele, obvykle do 7-mi dní
- Napsat recenzi
-
Venkovní AKU stolní lampa MUFFIN matná...
Stmívatelné přenosné svítidlo Brilliant, IP44, integrované LED 3W, 3000K, 400Lm, výška 18,5cm, USB-A konektor součástí, 3-stupňová dotyková regulace
Skladem u dodavatele, obvykle do 7-mi dní -
Venkovní AKU stolní lampa MUFFIN matná...
Stmívatelné přenosné svítidlo Brilliant, IP44, integrované LED 3W, 3000K, 400Lm, výška 18,5cm, USB-A konektor součástí, 3-stupňová dotyková regulace
Skladem u dodavatele, obvykle do 7-mi dní -
AKU stolní lampa NAVABI zelená USB-A, IP44
Stmívatelné přenosné svítidlo s akumulátorem Brilliant, IP44, integrované LED 1,5W, 3000K, 130Lm, výška 18cm, USB-A konektor součástí, 3-stupňová dotyková regulace
Skladem
| Třída zařízení: | III. |
| Napájení: | 5V |
| Způsob připojení svítidla: | USB-A |
| Max. příkon: | 1,5W |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| Světelný tok celkem: | 130 Lumen |
| LED součástí: | Ano - integrované |
| Třída energetické účinnosti: | F |
| Materiál: | plast |
| Barva: | bílá |
| Stmívatelné | Ano |
| Šířka cm | 9,5 |
| Hmotnost kg: | 0,2 |
| Výška cm | 17,9 |
| Průměr cm | 9,5 |
| Hloubka cm | 9,5 |
| IP krytí: | 44 |
| Záruka: | 2 roky |
Moderní přenosné svítidlo NAVABI, v atraktivním tvarovém provedení připomínajícím houbu, je ideální volbou pro doplňkové osvětlení v exteriéru i interiéru. Lampa splňuje požadavky na dnešní jednoduchý a nadčasový design. Díky použitým "nerozbitným" materiálům a bezkabelového řešení je vhodná i pro osvětlení dětského pokojíčku, k postlýlce vaší ratolesti nebo na noční stolek!
Lampička disponuje světelnou účinností 130 Lumen v barvě světla LED teplá bílá. Představuje tak ideální ambientní světlo nejen pro žhavé letní večery, ať už je trávíte na terase, balkónu či v zahradě. Svítidlo disponuje ochranou proti vlhkosti IP44 díky čemuž je chráněno proti dešti a vodě v libovolné stříkající podobě.
Stolní lampa v nadčasové bílé barvě vyzařuje světlo ve spodní části stínidla, čímž vytváří příjemné ambientní osvětlení, které neoslní. Nespornou výhodou svítidla je možnost regulace světelného toku svítidla díky integrované regulace ve 3 úrovních. Požadovanou intenzitu osvětlení nastavíte tlačítkem v horní části stinidla.
Součástí lampy je akumulátor, který je napájen prostřednictvím kabelu o délce 0,5m s konektorem USB-A (je součástí balení).








