AKU stolní lampa ARO RGB černá USB-A, IP44
Kód produktu: G40955/06
Typ: Nový produkt
Dostupnost: Skladem u dodavatele, obvykle do 7-mi dní
- Napsat recenzi
-
Venkovní AKU stolní lampa MUFFIN matná...
Stmívatelné přenosné svítidlo Brilliant, IP44, integrované LED 3W, 3000K, 400Lm, výška 18,5cm, USB-A konektor součástí, 3-stupňová dotyková regulace
Skladem u dodavatele, obvykle do 7-mi dní -
Venkovní AKU stolní lampa MUFFIN matná...
Stmívatelné přenosné svítidlo Brilliant, IP44, integrované LED 3W, 3000K, 400Lm, výška 18,5cm, USB-A konektor součástí, 3-stupňová dotyková regulace
Skladem u dodavatele, obvykle do 7-mi dní
| Třída zařízení: | III. |
| Napájení: | 5V |
| Způsob připojení svítidla: | USB-A |
| Max. příkon: | 1 W |
| Světelný tok celkem: | 140 Lumen |
| LED součástí: | Ano - integrované |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| Třída energetické účinnosti: | E |
| Materiál: | plast |
| Barva: | bílá, černá |
| Stmívatelné | Ano |
| Hmotnost kg: | 0,2 |
| Výška cm | 11,6 |
| Průměr cm | 9,2 |
| Hloubka cm | 9,2 |
| Šířka cm | 9,2 |
| IP krytí: | 44 |
| Záruka: | 2 roky |
DOPORUČUJEME:
Flexibilní a bezkabelové řešení ambientního osvětlení!
Díky IP44 vhodné i pro venkovní prostředí!
Přenostá stolní lampa ARO v atraktivním tvarovém provedení je ideální volbou pro doplňkové osvětlení v exteriéru i interiéru. Lampa splňuje požadavky na dnešní jednoduchý a nadčasový design. Díky použitým "nerozbitným" materiálům a bezkabelovému řešení je vhodná i pro osvětlení dětského pokojíčku, k postlýlce vaší ratolesti nebo na noční stolek!
Lampička disponuje světelnou účinností 140 Lumen v základní barvě světla LED teplá bílá. Ta je navíc doplněna o možnost plynulé regulace a vícebarevné RGB barvy LED.
Představuje tak ideální ambientní světlo nejen pro žhavé letní večery, ať už je trávíte na terase, balkónu či v zahradě. Svítidlo disponuje ochranou proti vlhkosti IP44 díky čemuž je chráněno proti dešti a vodě v libovolné stříkající podobě.
Stolní lampa v nadčasové bílé barvě šíří své světlo po celé šíři a výšce svého tvaru, vyjma spodního lemu. Ambientní úroveň osvětlení, stejně jako možnost volby barvy světla v různobarevných odstínech RGB vytváří příjemné osvětlení, které neoslní. Další výhodou svítidla je možnost plynulé regulace světelného toku, navíc s paměťovou funkcí! Tzn. že lampička si pamatuje poslední stav nastavení, ve kterém se po zapnutí opět rozsvítí. Nastavení osvětlení je prostřednictvím tlačítka v horní části stínidla lampy.
Součástí lampy je akumulátor, který je napájen prostřednictvím kabelu s konektorem USB-A (je součástí balení).












