Stolní AKU lampa XAANA černý chrom USB-A , CCT
Kód produktu: G40939/76
Typ: Nový produkt
Dostupnost: Skladem u dodavatele, obvykle do 7-mi dní
- Napsat recenzi
-
Venkovní AKU stolní lampa MUFFIN matná...
Stmívatelné přenosné svítidlo Brilliant, IP44, integrované LED 3W, 3000K, 400Lm, výška 18,5cm, USB-A konektor součástí, 3-stupňová dotyková regulace
Skladem u dodavatele, obvykle do 7-mi dní -
Venkovní AKU stolní lampa KAAMI béžová USB-A
Stmívatelné přenosné svítidlo Brilliant, IP44, integrované LED 2W, 3000K, 320Lm, USB-A konektor součástí, 3-stupňová dotyková regulace, výškově nastavitelná
Skladem u dodavatele, obvykle do 7-mi dní -
Venkovní AKU stolní lampa KAAMI šedá USB-A
Stmívatelné přenosné svítidlo Brilliant, IP44, integrované LED 2W, 3000K, 320Lm, USB-A konektor součástí, 3-stupňová dotyková regulace, výškově nastavitelná
Skladem u dodavatele, obvykle do 7-mi dní -
Venkovní AKU stolní lampa KAAMI bílá USB-A
Stmívatelné přenosné svítidlo Brilliant, IP44, integrované LED 2W, 3000K, 320Lm, USB-A konektor součástí, 3-stupňová dotyková regulace, výškově nastavitelná
Skladem u dodavatele, obvykle do 7-mi dní -
Venkovní AKU stolní lampa KAAMI černá USB-A
Stmívatelné přenosné svítidlo Brilliant, IP44, integrované LED 2W, 3000K, 320Lm, USB-A konektor součástí, 3-stupňová dotyková regulace, výškově nastavitelná
Skladem u dodavatele, obvykle do 7-mi dní -
Venkovní AKU stolní lampa KAAMI modrá USB-A
Stmívatelné přenosné svítidlo Brilliant, IP44, integrované LED 2W, 3000K, 320Lm, USB-A konektor součástí, 3-stupňová dotyková regulace, výškově nastavitelná
Skladem -
Stolní AKU lampa XAANA světlá MĚĎ USB-A , CCT
Stmívatelné přenosné svítidlo Brilliant, IP44, integrované LED 4W, 3000K, 300Lm, CCT - změna barvy LED, USB-A konektor součástí, plynulá regulace, volitelná výška
Skladem u dodavatele, obvykle do 7-mi dní -
Stolní AKU lampa XAANA broušený nikl USB-A...
Stmívatelné přenosné svítidlo Brilliant, IP44, integrované LED 4W, 3000K, 300Lm, CCT - změna barvy LED, USB-A konektor součástí, plynulá regulace, volitelná výška
Skladem u dodavatele, obvykle do 7-mi dní
| Třída zařízení: | III. |
| Napájení: | 5V |
| Způsob připojení svítidla: | USB-A |
| Max. příkon: | 4W |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K - 6500 K |
| Světelný tok celkem: | 300 Lumen |
| LED součástí: | Ano - integrované |
| Třída energetické účinnosti: | F |
| Materiál: | kov |
| Barva: | černá |
| Stmívatelné | Ano |
| Hloubka cm | 11 |
| Šířka cm | 11 |
| Hmotnost kg: | 0,88 |
| Výška cm | 37 |
| Průměr cm | 11 |
| IP krytí: | 44 |
| Záruka: | 2 roky |
DOPORUČUJEME!
Robustní celokovové provedení, atraktivní minimalistický design!
Změna barvy LED v rozmezí studená bílá až teplá bílá,
Výkonný akumulátor vydrží dlouhé hodiny bez nabíjení,
vhodné do exteriéru díky IP44!
Moderní přenosné stolní svítidlo XAANA v minimalistickém tvarovém zpracování a v nepřehlédnutelné luxusně vypadající barvě černého chromu je ideální volbou pro doplňkové osvětlení kdekoliv, nejen v exteriéru. Lampa disponuje světelnou účinností 300 Lumen v barvě světla LED v rozmězí od studené bílé až po teplou bílou.
Nespornou výhodou lampy je možnost regulace světelného toku díky integrované PLYNULÉ regulaci. Požadovanou intenzitu osvětlení nastavíte přímo v horní části stinidla lamy dotykem.
Součástí lampy je výkonný akumulátor, který je napájen prostřednictvím kabelu o délce 1m s konektorem USB-A (je součástí balení).
Lampa XAANA představuje ideální ambientní světlo nejen pro žhavé letní večery. Toto přenosné svítidlo bez kabelů využijete na balkónu obytného domu, na rozlehlé terase, v zahradě okolo domu, ale i na letních předzahrádkách restaurací, kaváren a cukráren.
Celokovové provedení zaručuje dlouhou životnost, díky které, spolu s příjemným osvětlením, lampička poslouží i v dětském pokoji či v ložnici. Lampa dokonale splňuje všechny požadavky na dnešní jednoduchý a nadčasový design.
Svítidlo disponuje ochranou proti vlhkosti IP44 je tak chráněno proti dešti a stříkající vodě v libovolné podobě. Stolní lampa XAANA ve tvaru klasické stolní lampy lze sestavit hned ve 2 výškách, celková výška 37cm lze snížit na poloviční úroveň použitím pouze 1 stojanové tyče.















