Stolní lampa BETH kouřové sklo

75547/20

Designové stolní svítidlo Brilliant, 1x E27, kouřové sklo, kov, kávově-hnědá

Více informací

obvykle 1 - 3 týdny

1 646 Kč

Na seznam přání

Parametry

Napájení: ~230V/50Hz
Třída zařízení: II.
Způsob připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí přes vidlici do sítě
Patice světelného zdroje: E27/A60
Max. příkon: 1x 60W
Zdroj součástí: Ne
Vhodné pro zdroje en. třídy: A++, A+, A, B, C, D
Barva: kouřová, kávově hnědá
Materiál: sklo, kov
Hmotnost: 0,91 kg
Rozměry (Š x V x H): průměr 150 x 260mm
Záruka: 5 let

Více informací

Doporučujeme!
Moderní design + kvalita zpracování!
==> prodloužená ZÁRUKA 5 let!

Originální stolní lampa BETH zaujme svým luxusním provedením, kterému dominují oblé tvary a moderní zrcadlové sklo. Skleněné stínidlo lympy je vyrobeno v klasickém kulatém tvaru o průměru 15cm v kouřové barvě, z vnější strany v zrcadlovém provedení. Při použití světelných zdrojů v barvě teplá bílá svítidlo po rozsvícení získává originální zbarvení, které umocní celkový luxusní dojem z této lampy. Když je svítidlo zhasnuté, žárovka uvnitř není přes zrcadlové sklo vidět.

Luxusně zpracovaný skleněný prvek zcela dominuje celé sérii interiérového osvětlení BETH, která nabízí další varianty svítidel vhodné ke kombinaci ve Vašem interiéru.
Kovové části lampy v kávově-hnědém odstínu dokonale koresponduji s originálně zpracovaným skleněným stínidlem. Spínač je umístěn na černém textilním kabelu, který umocňuje celkový luxusní dojem z této stolní lampy.


Svítidlo je vhodné pro všechny typy světelných zdrojů s paticí E27 z naší nabídky. Pro dokonalost Vašeho nového osvětlení doporučujeme FILAMENT LED skleněné světelné zdroje v teplém odstínu LED.

Související zboží

Ke stažení