Venkovní stojanová AKU lampa MACOBO černá USB-C
Kód produktu: G40445/76
Typ: Nový produkt
Dostupnost: Skladem
Množství: 4 ks
- Napsat recenzi
-
Venkovní stojanová AKU lampa KAAMI bílá USB-C
Stmívatelné přenosné stojací svítidlo Brilliant, IP44, integrované LED 4W, 3000K, 350Lm, USB-C konektor součástí, 3-stupňová dotyková regulace, výškově nastavitelné
Skladem u dodavatele, obvykle do 7-mi dní -
Venkovní stojanová AKU lampa KAAMI černá...
Stmívatelné přenosné stojací svítidlo Brilliant, IP44, integrované LED 4W, 3000K, 350Lm, USB-C konektor součástí, 3-stupňová dotyková regulace, výškově nastavitelné
Skladem u dodavatele, obvykle do 7-mi dní -
Venkovní stojanová AKU lampa MACOBO bílá...
Stmívatelné přenosné stojací svítidlo Brilliant, IP54, integrované LED 3,4W, 3000K, 340Lm, USB-C konektor součástí, 3-stupňová dotyková regulace, výškově nastavitelné
Skladem u dodavatele, obvykle do 7-mi dní
| Třída zařízení: | III. |
| Napájení: | 5V |
| Způsob připojení svítidla: | USB-C |
| Max. příkon: | 3,4W |
| Světelný tok celkem: | 340 Lumen |
| LED součástí: | Ano - integrované |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| Třída energetické účinnosti: | F |
| Materiál: | kov, plast |
| Barva: | černá |
| Stmívatelné | Ano |
| Hmotnost kg: | 1,4 |
| Výška cm | 125 |
| Průměr cm | 20 |
| Hloubka cm | 20 |
| Šířka cm | 20 |
| IP krytí: | 54 |
| Záruka: | 2 roky |
DOPORUČUJEME!
Vysoká světelná účinnost s možností regulace, atraktivní minimalistický design!
Výkonný akumulátor vydrží dlouhé hodiny bez nabíjení,
vhodné do exteriéru díky IP54!
Moderní přenosné sojanové svítidlo MACOBO v atraktivním provedení v klasické matné černé barvě je ideální volbou pro doplňkové osvětlení kdekoliv, nejen v exteriéru. Lampa disponuje světelnou účinností 340 Lumen v barvě světla LED teplá bílá a představuje tak ideální ambientní světlo nejen pro žhavé letní večery. Toto přenosné svítidlo využijete na balkónu obytného domu, na rozlehlé terase i v zahradě okolo domu. Celokovové provedení zaručuje dlouhou životnost svítidla, díky které, spolu s příjemným osvětlením, poslouží i v dětském pokoji či v ložnici.
Svítidlo disponuje ochranou proti vlhkosti IP54 díky které je chráněno nejen proti dešti a stříkající vodě v libovolné podobě, ale také proti prachu.
Venkovní svítidlo v klasickém provedení s kónickým stínidlem a výškou 125cm dokonale splňuje požadavky na dnešní jednoduchý a nadčasový design.
Stmívatelná lampa MACOBO je osazena integrovaným LED diodami v barvě teplá bílá o celkovém příkonu pouhé 3,4W se světelnou účinností v maximu 340 lumen.
Nespornou výhodou svítidla je možnost regulace světelného toku svítidla díky integrované regulaci, a to ve 3 úrovních. Požadovanou intenzitu osvětlení nastavíte přímo na lampě dotykem.
Součástí lampy je výkonný akumulátor, který je napájen prostřednictvím kabelu o délce 1m s konektorem USB-C (je součástí balení).










