Závěsný lustr RELAX BRONZ průměr 40cm

61190/53

Stropní závěsné svítidlo Brilliant, 2 x E27, bronzový drátek, průměr 40cm, lesklý chrom, matné opálové sklo

Více informací

obvykle 1 - 3 týdny!

4 445 Kč

-494 Kč

4 939 Kč

Na seznam přání

Parametry

Napájení: ~230V/50Hz
Třída zařízení: I.
Způsob připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Patice světelného zdroje: E27/A60
Max. příkon: 2x 60W
Zdroj součástí: Ne
Vhodné pro zdroje en. třídy: A++, A+, A, B, C, D, E
Materiál: kov, sklo
Barva: bronzová, bílá
Rozměry (Š x V x H): průměr 400 x 1200mm
Hmotnost: 2,70 kg
Náhradní skla v nabídce: Ano
Záruka: 5 let

Více informací

Doporučujeme!
Moderní desing a prvotřídní kvalita!
ZÁRUKA 5 LET!


Série interiérového osvětlení německého výrobce Brilliant s názvem RELAX zaujme svým zdánlivě tradičním provedením v netradiční kombinaci materiálů.
U řady svítidel RELAX zákazníky navíc potěší i velmi příznivá cena a vysoká světelná účinnost, kterou svítidla umožňují.


Stínidlo závěsného lustru RELAX je tvořeno dvěmi samostatnými tělesy. Vnější tvoří oblá konstrukce sestávající z jemných drátků v atraktivní bronzové barvě a vnitřní těleso, které je vyrobeno z nestárnoucího opálového skla. Tyto dva zdánlivě odlišné materiály vzájemně tvoří dokonalou kompozici a zcela unikátní design svítidel RELAX, který si zamilujete na první pohled.
Vnitřní skleněné stínidlo v matné bílé barvě přispívá k dokonalému a rovnoměrnému rozptylu světelného toku, bronzová barva vnějšího stínidla reprezentuje aktuální trendy, kdy se ke slovu opět dostávají přírodní materiály v teplých odstínech.
Kovové prvky svítidla jsou v provedení lesklý chrom. Stínidlo je volně zavěšeno na 3 samonosných lankách, maximální závěsnou výšku 122cm lze upravit dle potřeby.

Díky 2ks klasických patic  E27 (velký závit) umožňí toto svítidlo použití světelných zdrojů  přesně dle Vašeho požadavku a potřeby.
Lustr RELAX tak poskytne skutečně kvalitní prostorové osvětlení v interiéru a dotvoří dokonalý prostor pro vaši relaxaci.

Závěsný lustr RELAX ve vysoce moderním a luxusně vzhlížejícím provedení se stane nepřehlédnutelným a opravdu funkčním doplňkem moderního i klasicky zařízeného interiéru.
Série osvětlení RELAX patří do vyšší kategorie svítidel s názvem LIVING, pro které je synonymem vysoká kvalita použitých materiálů a zpracování, díky kterému na ně výrobce poskytuje nadstandardně dlouhou záruku!

Související zboží