Stojací lampa GALANCE bílá + DŘEVO

94970/75

Designové stojanové svítidlo Brilliant, trojnožka, 1x E27, kubistický design, nožní spínač

Více informací

obvykle 1 - 2 týdny!

5 488 Kč

Na seznam přání

Parametry

Napájení: ~230V/50Hz
Třída zařízení: II.
Způsob připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí přes vidlici do sítě
Patice světelného zdroje: E27/A60
Max. příkon: 1x 40W
Zdroj součástí: Ne
Vhodné pro zdroje en. třídy: A++-E
Materiál: textilie / světlé dřevo
Barva: bílá / přírodní
Hmotnost: 3 kg
Rozměry (Š x V x H): průměr 500 x 1580mm
IP krytí: IP20
Záruka: 5 let

Více informací

Originální stojanová lampa GALANCE v provedení z přírodních materiálů se stane nepřehlédnutelným designovým prvkem vašeho interiéru. Svítidlo zaručeně poslouží i jako doplňkové osvětlení pro komerční prostory jako jsou kavárny, restaurace či hotelové haly a pokoje.
Svítidlo je vyrobeno ze světlého dřeva v kombinaci s atraktivním bílým stínidlem s originálním kubistickým dekorem á la vliesová tapeta. Stojanová lampa GALANCE zaujme svým širokým kulatým stínidlem klasického tvaru o průměru 50cm, které jakoby korunuje podnož lampy, tzv. trojnožku vyrobenou ze světlého dřeva. Stínidlo vrhá světelný tok žárovky uvnitř směrem nahoru a dolů a vytváří tak příjemný nepřímý zdroj světla v interiéru.


Designová stojací lampa GALANCE je osazena klasickou paticí E27, která nabízí široké možnosti volby světelného zdroje dle Vašeho požadavku a potřeby a přispívá tak k její vysoké funkcionalitě.
Svítidlo je vhodné pro všechny typy světelných zdrojů s paticí E27 z naší nabídky.
Pro dokonalost Vašeho nového osvětlení doporučujeme použít FILAMENT LED zdroj, tedy skleněnou LED žárovku s vláknem v teplém odstínu, které budou pro svítidlo GALANCE třešinkou na pomyslném dortu.


NÁŠ TYP:
Série osvětlení GALANCE nabízí více druhů svítidel ve stejném designu a 2 barevných kombinacích. Jejich kombinace v interiéru působí originálně! Vyzkoušejte to také! 

Související zboží

Ke stažení