RELAX BRONZ nástěnná lampa

61111/53

Nástěnné svítidlo s vypínačem Brilliant, 1x G9, chrom + bronz, opálové sklo

Více informací

Na objednání

1 967 Kč

Na seznam přání

Parametry

Napájení: ~230V/50Hz
Třída zařízení: I.
Způsob připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí přes vidlici do sítě
Patice světelného zdroje: G9/QT14
Max. příkon: 1x 33W
Zdroj součástí: Ne
Vhodné pro zdroje en. třídy: A++, A+, A, B, C, D, E
Vypínač součástí: Ano
Rozměry (Š x V x H): 160 x 295 x 175mm
Hmotnost: 0,75 kg
Náhradní skla v nabídce: Ano
Záruka: 5 let

Více informací

Doporučujeme!
Moderní desing a prvotřídní kvalita!
ZÁRUKA 5 LET!


Série interiérového osvětlení německého výrobce Brilliant s názvem RELAX zaujme svým zdánlivě tradičním provedením v netradiční kombinaci materiálů.
U řady svítidel RELAX Vás navíc potěší i velmi příznivá cena a vysoká světelná účinnost, kterou svítidla dovedou poskytnout.

Stínidlo nástěnné lampy RELAX je tvořeno dvěmi samostatnými tělesy. Vnější tvoří oválná konstrukce sestávající z jemných drátků v netradiční bronzové barvě a vnitřní těleso, které je vyrobeno z nestárnoucího opálového skla. Tyto dva zdánlivě odlišné materiály vzájemně tvoří dokonalou kompozici a zcela unikátní design svítidel RELAX.
Vnitřní skleněné stínidlo v matné bílé barvě přispívá k dokonalému a rovnoměrnému rozptylu světelného toku, bronzová barva vnějšího stínidla reprezentuje aktuální trendy, kdy se ke slovu opět dostávají teplé přírodní odstíny.
Ostatní kovové prvky svítidla jsou v provedení lesklý chrom, integrovaný spínač pro snadné ovládání je součástí svítidla.

Lampa je osazena paticemi G9 a je vhodná pro všechny světelné zdroje s touto paticí z naší nabídky.

Nástěnná lampa RELAX ve vysoce moderním a luxusně vzhlížejícím provedení se stane nepřehlédnutelným a opravdu funkčním doplňkem moderního i klasicky zařízeného interiéru.
Série osvětlení RELAX patří do vyšší kategorie svítidel s názvem LIVING, pro které je synonymem vysoká kvalita použitých materiálů a zpracování, díky kterému na ně výrobce poskytuje nadstandardně dlouhou 5-ti letou záruku!Materiál - provedení:
kov - lesklý chrom,
bronzový drát,
sklo - bílé opálové matné,
integrovaný spínač na těle svítidla

Související zboží

Ke stažení