Nástěnné industriální svítidlo EMMA

96881/86

designová polohovatelná lampa Brilliant, E14, černý korund + dřevo

Více informací

Na objednání

1 539 Kč

Na seznam přání

Parametry

Napájení: ~230V/50Hz
Třída zařízení: II.
Způsob připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Patice světelného zdroje: E14/E45
Max. příkon: 1x 40W
Zdroj součástí: Ne
Vhodné pro zdroje en. třídy: A++, A+, A, B, C, D, E
Rozměry (Š x V x H): 160 x 210 x 205mm
Záruka: 5 let

Více informací

Nástěnné svítidlo EMMA je představitelem industriálním stylu, který přinese kousek přírody a nepřehlédnutelného designu do vašeho interiéru. Jedinečná kombinace přírodních materiálů dodává svítidlu atraktivní vzhled a originalitu.
Kovové části jsou vyrobeny v matné barvě v jedinečném odstínu korundu a je doplěn masivním dřevěným detailem. Reflektor lampy lze polohovat díky kovových kloubům všemi směry. Použity jsou kvalitní pevné materiály, které svítidlu dodají masivní vzhled a punc originality, v nabídce ve více barevných variantách.

Svítidla v industriálním stylu německého výrobce Brilliant jsou dokonalou volbou pro vyjádření Vašeho osobitého stylu v interiéru. Můžeme je doporučit do industriálního, rustikálního i moderně zařízeného interiéru. EMMA je dobře kombinovatelná s přírodními materiály jako je dřevo, kámen, beton či kůže.
Svítidlo je rovněž ideální volbou pro komerční prostory jako jsou kavárny, restaurace, hotely či obchody.


Toto designové svítidlo je dodáváno bez žárovek a je vhodné pro všechny typy světelných zdrojů s paticí E14 z naší nabídky.  Pro dokonalost Vašeho nového osvětlení doporučujeme použít LED světelné zdroje FILAMENT (moderní LED zdroje s vláknem v teplé barvě), které dodají vašemu novému osvětlení originální vzhled.Materiál - provedení:
kov - černá, odstín korund,
detail z tvrdého dřeva,
polohovatelné všemi směry

Související zboží