Stolní lampa NANNA jasanové dřevo

EU1039BK

Designová stolní lampa Searchlight 1 x E27, tmavé jasanové dřevo, černý kov

Více informací

Na objednání

2 840 Kč

Na seznam přání

Parametry

Napájení: ~230V/50Hz
Třída zařízení: II.
Způsob připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí přes vidlici do sítě
Patice světelného zdroje: E27/A60
Max. příkon: 1x 40W
Zdroj součástí: Ne
Vhodné pro zdroje en. třídy: A++, A+, A, B, C, D, E
Rozměry (Š x V x H): 410 x 635 x 160mm
Hmotnost: 2 kg
Záruka: 2 roky

Více informací

Designéři stolní lampy NANNA se při návrhu tohoto originálního svítidla inspirovali v jednoduchém severském stylu. Lampa je vyrobena z přírodních materiálů, kdy kombinuje tmavé jasanové dřevo a kovové prvky ve stále atraktivní matné černé barvě.
Moderní dekorativní svítidlo zaujme svým štíhlým lehce prohnutým obloukovým tvarem.Stínidlo lampy je vyrobeno z kovu v povrchové úpravě v atraktivní matné černé barvě a lze jej libovolně nastavit do polohy, která vám nejvíce vyhovuje. Ostatní kovové prvky jsou rovněž v provedení matná černá.
Stolní lampa NANNA je nejen designově originálním, ale i plně funkčním svítidlem, které poslouží nejen pro doplňkové osvětlení v interiéru, ale i jako praktická pracovní lampa na pracovním stole či kdekoliv jinde v interiéru.


Svítidlo je osazeno klasickou paticí E27 (velký závit), a je dodáváno bez zdroje.
Lampa je vhodná pro světelné zdroje všech typů a energetických tříd s paticí E27 z naší nabídky. Pro dokonalost vašeho nového osvětlení doporučujeme použít FILAMENT LED zdroje - moderní LED zdroje s vláknem v teplém odstínu.Materiál - provedení:
kov - matná černá
dřevo - tmavý jasan,
vypínač

Související zboží