Závěsný lustr FISHNET GOLD 4

2484-4GO

Designové stropní svítidlo Searchlight, 4x E27, celokovové barva matná zlatá, oválný tvar, 2x řetěz

Více informací

zboží z Anglie - aktuální termíny pro transport 4-6 týdnů!

5 672 Kč

Na seznam přání

Parametry

Napájení: ~230V/50Hz
Třída zařízení: I.
Způsob připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Patice světelného zdroje: E27/A60/ST64
Max. příkon: 4x 60W
Zdroj součástí: Ne
Vhodné pro zdroje en. třídy: A++, A+, A, B, C, D, E
Materiál: kov
Barva: zlatá
Rozměry (Š x V x H): 910 x 1500 (230) x 300mm
Záruka: 2 roky

Více informací

Nepřehlédnutelný závěsný lustr FISHNET v atraktivním provedení ve stylu VINTAGE si jednoduše zamilujete. Moderní design v kombinaci s použitím klasických materiálů a barev předurčuje svítidla FISHNET jako dokonalý funkční doplňek v interiéru. Tato svítidla skvěle vyniknou i v komerčních prostorách jako jsou kavárny, obchody, hotely či restaurace, velký závěsný lustr je ideální volbou pro osvětlení jídelního stolu.
Série interiérového osvětlení FISHNET je tvořena celkem 7-mi různými svítidly ve stejném designu. Kombinujte je v interiéru navzájem!

Originální design svítidel FISHNET čerpá z klasického pojetí lustru v moderním zpracování, jemuž dominují oblé tvary. Klasický oválný tvar stínidla je tvořen 2-mi prohnutými perforovanými panely, skrz které proniká světelný tok žárovek uvnitř. Celé svítidlo je vyrobeno z kovu v teplém zlatavém odstínu, který mu dodá luxusní nádech. Svítidla FISHNET tak korespondují s nejnovějšími trendy v interiérovém designu, kdy se ke slovu opět dostávájí teplé barevné odstíny včetně všech odstínů zlata.
Stínidlo je zavěšeno na 2 kovovývh řetízkávh, jejichž závěsnou délku lze upravit dle potřeby.

Závěsný lustr FISHNET je osazen 4-mi paticemi se závitem E27, díky kterým získáte skutečně výkonné osvětlení pro vás interiér (v závislosti na světelné účinnosti zvolených zdrojů).
Pro dokonalost Vašeho nového osvětlení doporučujeme použít LED světelné zdroje FILAMENT z naší nabídky (moderní LED zdroje s vláknem v teplé barvě), které dodají svítidlu ten správný šmrnc a originální vzhled.

Související zboží