Obrázek Zobrazit větší

LED girlanda HIGH-PROFI 230V

SR-051048

Profesionální prodlužovací světelný řetěz LED stálesvítící pro venkovní použití - multicolor

Více informací

Na objednání

528 Kč

Na seznam přání

Parametry

Napájení: ~230V/50Hz
Třída zařízení: II.
Způsob připojení svítidla: spojením s napájecím kabelem, ten přes vidlici do sítě
Max. příkon: 4,4W
LED součástí: Ano - 40x stálesvítící
Barva LED diod: multicolor
Barva kabelu: tmavo-zelená
Rozměry (Š x V x H): 5m
IP krytí: 44
Záruka: 2 roky

Více informací

Představujeme Vám nekonečné možnosti řešení Vašich vánočních světelných fantazií!
Nová profesionální řada LED osvětlení systém LEGO 230V obsahuje širokou škálu světelných prvků, které jsou vzájemně propojitelné a určené k připojení do sítě 230V z jednoho místa. Všechy komponenty jsou vybaveny šroubovacími vodotěsnými konektory s vysokou ochranou IP pro použití v exteriéru. Samozřejmostí systému LEGO 230V je nabídka propojovacího příslušenství -prodlužovací kabely, průběžné rozbočovací kabely, T-konektory a především spousta světelných efektů a prvků, které jsou vzájemně plně kompatibilní.

Základním prvkem celého systému je prodlužovací světelný řetěz - girlanda, která je osazena 40ti LED diodami se skutečně vysokou svítivostí ve více barvách bez efektu - stálesvítící, jejichž světelný účinek je dostatečně silný na to, aby prosvítil i vrstvu čerstvě napadlého sněhu!
Tento typ prodlužovacích girland na 230V je přímo předurčen pro výzdobu středně velkých až velkých vánočních stromů v exteriéru.
Své uplatnění najde při sváteční výzdobě nejen ve městech a obcích, firmách, hotelech a v obchodních centrech, ale díky velmi příznivé ceně se osvědčila i při sváteční dekoraci stromků a stromů v soukromých zahradách.

Každá girlanda je zakončena šroubovacím vodotěsným konektorem, na jedné straně sameček na druhé samička.
Jednotlivé girlandy můžete napojovat jednu za druhou až do požadované délky. Vzájemně propojovat je můžete i s dalšími prvky systému LEGO 230V, a to až do max. příkonu 576W na jeden napájecí zdroj!

PŘÍVODNÍ NAPÁJECÍ KABEL s AC/DC převodníkem není součástí, je nutné ho objednat samostatně!

NÁŠ TIP:
Chcete mít Vaši vánoční světelnou dekoraci skutečně dokonalou a trochu se v tom ztrácíte?
Jsme tu pro Vás! S návrhem vhodného řešení pro Váš dům, zahradu, firmu či obchod Vám rádi poradíme! V případě zájmu zajistíme i realizaci.

Související zboží