Trojité závěsné svítidlo WOODROW ratan

93778/20

Závěsný lustr Brilliant na stropní liště, 3 x E27, stínidlo z přírodního ratanu, textilní kabel

Více informací

obvykle 1 - 3 týdny!

3 161 Kč

-351 Kč

3 512 Kč

Na seznam přání

Parametry

Napájení: ~230V/50Hz
Třída zařízení: I.
Způsob připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Patice světelného zdroje: E27/A60
Max. příkon: 3x 60W
Zdroj součástí: Ne
Vhodné pro zdroje en. třídy: A++, A+, A, B, C, D
Barva: černá, přírodní
Materiál: kov, ratan
Hmotnost: 2,35 kg
Rozměry (Š x V x H): 1050 x 1250 x 215mm
Záruka: 2 roky

Více informací

Moderní série interiérového osvětlení WOODROW osloví všechni milovníky přírodních materiálů. Interiérová svítidla v naturálním stylu podpoří Váš osobitý styl, jedinečnost Vašeho interiéru a plně korespondují s nejnovějšími trendy v interiérovém designu, kdy se ke slovu opět dostávájí přírodní materiály a odstíny.

Stínidla v originálním kulatém tvaru o průměru 21cm jsou vyrobena ze surového dorůstajícího ratanu, který tak představuje materiál šetrný k přírodnímu prostředí. Tři stínidla v prostoru utvářejí výraznou dominantu v přírodním odstínu, skrz bambusové linie proniká světelný tok žárovek uvnitř a vytváří tak v interiéru originální světelné efekty. Stínidla jsou zavěšena na černých textilních kabelech padajících z černé stropní lišty, jejich závěsnou délku lze upravit dle potřeby. Ostatní kovové prvky jsou také černé barvě.

Svítidlo je osazeno paticí se závitem E27 (zdroj není součástí balení). Pro dokonalost Vašeho nového osvětlení doporučujeme použít LED světelné zdroje FILAMENT z naší nabídky (moderní LED zdroje s vláknem v teplé barvě), které dodají svítidlu ten správný šmrnc a originální vzhled.

Související zboží

Ke stažení